فهرست
اتهام بزرگ به افشارزاده: رد پای پسر آقای مدیر در نقل و انتقالات استقلال
اتهام بزرگ به افشارزاده: رد پای پسر آقای مدیر در نقل و انتقالات استقلال

اتهام بزرگ به افشارزاده: رد پای پسر آقای مدیر در نقل و انتقالات استقلال

آی اسپورت - مدیرعامل استقلال در معرض یک اتهام بزرگ قرار گرفته. اینکه در نقل و انتقالات باشگاه استقلال از طرفی رد پای پسر او دیده می شود و از طرف دیگر قراردادهای بازیکنان این تیم ابهاماتی دارد. سایت رادنیوز که به نظر می رسد به وزارت ورزش بسیار نزدیک است در گزارشی شدیدا از عملکرد افشارزاده انتقاد کرده و نه تنها به مدیریت او در استقلال گیر داده بلکه سراغ گذشته او هم رفته است. بدون هیچ توضیح دیگری این گزارش را بخوانید:
افشارزاده را می توان به عنوان یک تکنوکرات از نوع سنتی نام برد. کارنامه ی او نشان می دهد در هر پستی که قرار داشته همواره توانسته است از امکانات و بودجه های دولتی ( بیت المال ) به صورت قانونی و به نحو چشمگیری ریخت و پاش کند. این ریخت و پاش ها را می توان از گسترش بی قید و بند سازمان زیر مجمو عه اش گرفته تا احکام مدیریتی عجیب و غریب برای افراد مختلف و اعزام های بی حد و حساب به خارج از کشور یا بذل و بخشش های خارج از ردیف های بودجه ای به افراد خاص و … برشمرد.
شاید همین رویه موجب شده که این تکنوکرات برگزار کننده جشن های شاهنشاهی در جوانی، بتواند در یک نظام انقلابی هم به بالاترین مناصب، آن هم در ورزش که همواره در دید رسانه هاست حضور مستمر داشته باشد.
از نکات مثبت ایشان شاید یکی این باشد که همواره وی این توان را داشته که در بحرانی ترین شرایط از حاشیه ها دوری کند چرا که مشی او با تنش و درگیری سازگاری ندارد.
اتفاقات مربوط به حواشی ایجاد شده برای تیم استقلال، مقدار زیادی با مشی همیشگی جناب افشار زاده تفاوت دارد و بررسی دقیق تر عملکرد ایشان در مدیریت استقلال، شاید بتواند کمی موضوع حواشی پیش آمده را قابل فهم کند.
همانطور که گفته شد افشارزاده در دوران مدیریتش همواره رفتاری قانونی داشته، از سفرهای بسیار زیاد خارجی که به دلیل پست هایش رفته، گرفته تا پاداش های قانونی که به دلایل مختلف دریافت نموده است.
اما می گویند یک نقطه تاریک در زندگی کاری او وجود دارد زمانیکه مسئولیت ورزش کیش را به عهده داشته است که نه خود او بلکه یکی از فرزندانش که در ایران زندگی می کند در کیش ساخت و ساز هایی داشته که خارج از عرف کاری وی بوده است.
آنطور که می گویند دومین نقطه تاریک او، که به استقلال مربوط می شود، باز رد پای فرزند ایشان در نقل و انتقالات فوتبال است؛ که ابهاماتی را بوجود آورده است و شاید پدر، ناخواسته و یا بی اطلاع از اقدامات وی بوده باشد.
اما ارتباط این موضوع با حواشی بوجود آمده در اعتراض گروهی به نام هوادار در حمایت از افشار زاده و شعار پرسپولیسی بودن وزیر، جلوی وزارت ورزش، چیست؟
شنیده شده قراردادهایی که توسط افشارزاده برای نقل و انتقالات بازیکنان و مربیان چه در فصل قبل و چه در فصل جدید بسته شده، دارای ابهاماتی بوده که وزیر به آن ها اعتراض کرده است؛ و برای روشن شدن موضوع اصرار ورزیده و چون افشارزاده از ایراد قراردادها باخبر است، با شناختی که از گودرزی دارد و می داند که او زیر بار چنین مسائلی نخواهد رفت؛ و از دست دادن مدیریت استقلال که منبع عظیمی از پول و ثروت بوده، برای فرزندش سخت خواهد بود، با کمک دیگر افرادی که دلالی ها را در استقلال به عهده داشتند و برخی اعضا هیئت مدیره که می دانند دیگر جایی در این باشگاه ندارند، برای تحت فشار قراردادن وزیر از چند هفته پیش، استقلال را وارد حاشیه کردند که این حاشیه سازی امروز با حضور عده ای به اوج خود رسید.
حال با شناختی که از گودرزی وجود دارد باید کمی منتظر بود تا همانطور که سال گذشته افراد مسئله دار را از پرسپولیس دور کرد و این باشگاه را به آرامش رساند، آیا این بار هم می تواند استقلال را از وجود افراد ناباب و سودجو که ارزشی برا ی باشگاه مردمی قائل نیستند، تخلیه و باشگاه را به آرامش برساند؟کد خبر: 9408
  ۴  
آی اسپورت
2016-06-11 07:45:19
نظر دهید

۴ نظر
عباس
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۵۰
که چی؟؟؟
علی کچـــل
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۱۴
آقا زاده یعنی کسی که پدرش اقا بوده، اینا آقا زاده نیستن ....
-
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۱۱
خرج تو غربت بالاست
حمید
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۳۳
با شناختی که ما از گودرزی داریم و دیدیم فصل قبل با تهدید نجف نژاد به استیضاح، مجبور شد نجف نژاد را در هیات مدیره استقلال قرار بده، بعید نیست این بار هم از ترس، چشمش رو روی این مسئله هم ببنده.
گویا افشار زاده هم باتوجه به همین مسئله فکر کرده بد نیست اون هم یه زور آزمایی با وزیر داشته بشه بلکه وزیر باز هم از تهدید بترسه و از برکناری افشار زاده صرف نظر کنه که گویا تا اینجای کار جواب داده!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر