فهرست

توهین بازیکن عراقی به فوتبال ایران: ایرانی ها در فکر تخریب ما هستند

آی اسپورت - علاء عبدالزهراء از بازیکنان عراقی است که حضور در لیگ ایران را تجربه کرده است و دو فصل در تیم تراکتورسازی تبریز به میدان رفت، اما نتوانست با این تیم عملکرد درخشانی از خود نشان دهد.


به نظر می رسد که این بازیکن عراقی از حضور در ایران بسیار پیشمان است. او با منتشر کردن یک ویدئو در اینترنت از بازیکنان عراقی خواست که به هیچ وجه حضور در لیگ ایران را تجربه نکنند و خود او هم تاکید کرد که اگر بالاترین رقم ها را به او پیشنهاد دهند هیچ گاه حاضر نخواهد شد که در لیگ ایران به میدان رود.این بازیکن عراقی که اکنون عضو تیم باشگاه پلیس عراق است، در پیامی که منتشر کرد، مدعی شد که تیم‌های ایرانی به دنبال تخریب بازیکنان عرب و به ویژه عراقی ها هستند و ایرانی ها با مردم عراق مشکل دارند و به همین خاطر اگر میلیاردها تومان پول به او بدهند بار دیگر بازی در ایران را انتخاب نخواهد کرد.آنطور که  ایسنا نوشته، فدراسیون فوتبال ایران قبل دیدار ایران برابر عراق در جام ملت های آسیا 2015 با نامه‌ای که به کنفدراسیون فوتبال آسیا نوشت از دوپینگی بودن علاء عبدالزهراء سخن به میان آورد و همین باعث شده است تا این بازیکن عراقی اینگونه از فوتبال ایران کینه به دل بگیرد و چنین سخنان غیر منطقی و کینه آمیزی را بر زبان آورد.
کد خبر: 9408
  ۴  
آی اسپورت
2016-06-11 07:50:39
نظر دهید
۴ نظر
احمد
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۵۷
اره مشکل داریم و بهشم افتخار می کنیم
مهرداد
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۱۳
علا دوتا بازی نکرده فسخ کرد چی میگی واسه خودت ؟ در دو فصل عملکرد درخشانی نداشت!!! اتفاقا علا یکی از با اخلاق ترین بازیکنای خارجی بود . وقتی رفت همه پولایی که از تراکتور گرفته بود رو پس داد. بعد شایعه دوپینگش هم گفت ایرانیا رو دوس داره
تراختور
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۰۵
یاشاسین علاء
Milad
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۲۹
ما نژاد پرست نیستیم و هیچ مشکلی با هیچ نژادی نداریم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر