فهرست
ناامیدی تاج: فقط می‌توانیم به صعود تیم ملی امیدوار باشیم!
ناامیدی تاج: فقط می‌توانیم به صعود تیم ملی امیدوار باشیم!

ناامیدی تاج: فقط می‌توانیم به صعود تیم ملی امیدوار باشیم!

آی اسپورت - تیم ملی دوشنبه هفته آینده به منظور برگزاری یک اردوی تدارکاتی عازم ایروان کشور ارمنستان می‌شود تا برای ۱۰ روز در این شهر که حدود ۲۵۰۰ متر بالاتر از سطح دریاست تمرینات مورد نظر کارلوس کی‌روش را برگزار کند. اگر تیم ملی بخواهد در ارمنستان بازی دوستانه برگزار کند که مسلماً برای یک اردوی ۱۰ روزه، اجتناب‌ناپذیر است باید با یکی از ۴ نماینده ارمنستان در یورولیگ به توافق برسد البته به دلیل زمان آغاز تمرینات آماده‌سازی این تیم‌ها، آنها در شرایط مسابقه نیستند و حریف خوبی به شمار نمی‌روند.
آلاشگرد، شیراک، پیونیک و بانانس چهار نماینده فوتبال ارمنستان در یورو لیگ هستند و باید دید کدام‌یک حاضر به برگزاری بازی دوستانه با تیم ایران خواهند شد. آلاشگرد ، به احتمال فراوان در این اردو رودرروی تیم ملی ایران قرار می گیرد. مهدی تاج که می گوید در ماه های گذشته تمام بدهی هایش را به تیم ملی پرداخت کرده است ، درباره دلیل اردو گذاشتن در ارمنستان برای تیم ملی می گوید:«واقعا با این شرایط بی چمنی که داریم ، چاره ای نداریم که خارج از کشور برای تیم مان اردو بگذاریم. حیقت این است که بازی در خارج از کشور برای مان خیلی ارزان تر می افتد. من چندی قبل با رئیس فدراسیون کره دیداری داشتم ، از او پرسیدم برای بازی با اسپانیا چقدر هزینه کردند، گفت ۲،۵ ، منظورش ۲،۵ میلیون یورو بود. همچین گفت که فکر کردم می گوید ۲،۵ میلیون تومان خودمان . فکر کنید آنها برای یک بازی فقط قدر یکسال هزینه تیم ملی ما هزینه می کنند. تازه تا قبل از شروع بازی ها دو بازی خوب دیگر با روسیه و یک تیم قدرتمند دیگر هم دارند. ما کجا می توانیم از این بازی ها بگذاریم؟ کارلوس کی روش به من می گوید ما زمان را از دست داده ایم. راست هم می گوید ! بالاخره تیم ملی باید به مرور اردوهایش را پیش می برده. شما وقتی دو روز غذا نخوری ، یکدفعه قدر ۲ روز هم بخوری فایده ندارد.»
مهدی تاج می گوید تیم ملی چاره ای ندارد که به همین بازی ها برای تیم ملی بسنده کنیم و همه امید داشته باشیم به صعود به جام جهانی روسیه.

منبع: خبر آنلاین
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-11 09:30:14
نظر دهید

۱ نظر
4444 برزو 999999999
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۱۷
به فکر درامدزایی باشین خب! همین کره جنوبی سالی سی میلیون دلار از اسپانسر لباسش (نایک یا ادیداس یا هرچی) پول میگیره! به فکر درامدزایی باشین البته نه اینکه هوادارا اس ام اس بدن یه شماره رو به یه شماره تا پول بره تو جیب اپراتورها نه درامدزایی اینجوری نه درامدزایی از فروش لباس و تبلیغات و اسپانسر و .../ اون کره که دو و نیم میلیون یورو داده برای بازی با اسپانیا برید تحقیق کنید ببینید از دولتش پول گرفته؟ اگرم گرفته باشه اونجا صنعت قدری دارن نه مث اینجا که کارخانه ی ارج تعطیل شده مردم نیازهای واجب تری از فوتبال دارن. بازی ایران-ارژانتین تو جام جهانی اگرم مردم رو خوشحال کنه فقط برای 90 دقیقه است اما مشکلات اقتصادی کمر مردمو شکسته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر