فهرست
جزییات قرارداد امیری با پرسپولیس؛ زمان، مبلغ و آپشن‌ها
جزییات قرارداد امیری با پرسپولیس؛ زمان، مبلغ و آپشن‌ها

جزییات قرارداد امیری با پرسپولیس؛ زمان، مبلغ و آپشن‌ها

آی اسپورت - روز سه شنبه خبری منتشر شد مبنی بر این که وحید امیری تصمیم خود را برای پیوستن به پرسپولیس گرفته و طی هماهنگی با مدیربرنامه هایش جمعه طی جلسه ای با مدیران باشگاه شرکت خواهد کرد تا در مورد جزئیات قراردادش نیز به توافق برسد. شب گذشته در جلسه ای که طاهری به همراه ترکاشوند و یکی دیگر ازاعضای باشگاه در آن حضور داشتند توافقی دوساله بین وحید امیری ومدیربرنامه‌های این بازیکن صورت گرفت و قرارشد بعد از تایپ قرارداد در دفتر باشگاه، قرارداد امضا و رسانه‌ای شود. در قرارداد دوساله امیری قید شده که سال دوم در صورت توافق طرفین و عدم پیشنهاد خارجی مناسب برای امیری قرارداد به صورت اتوماتیک تمدید شود.
در یکی دیگر از مفاد قرارداد قراری که طاهری با مسولان وزارت ورزش گذشته بود سقف قرارداد امسال باشگاه پرسپولیس یک میلیاد و دویست میلیون تومان اعلام شد که در مورد امیری این مبلغ به همین مقدار است. اما با اضافه کردن برخی پاداش‌های تشویقی مثل تعداد پاس گل، گل‌زده یا زمان حضور در میدان و کسب جام‌های سه گانه همچنین حضور در جام قهرمانان آسیا باعث شد تا تفاهم خوبی از نظر مالی با این بازیکن انجام شود.
با توجه به آپشن‌های فوق مبلغ قرارداد امیری در پایان فصل با میانگین متوسط حدود یک میلیاد و ششصد میلیون تومان خواهد شد. گفته می‌شود امیری از باشگاه استقلال پیشنهاد دو میلیاد تومانی داشت که با توجه به درخواست او برای پرداخت 30 درصد از مبلغ قرارداد به صورت نقد، استقلالی‌ها موفق به جذب بزرگترین مهره نقل وانتقالات این فصل نشدند. امیری امروز به محض امضای قرارداد چک پانصد میلیون تومانی خود را به صورت نقد دریافت کرد.

کد خبر:9402
  ۹  
آی اسپورت
2016-06-11 11:07:00
نظر دهید
۹ نظر
حیف پول
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۱۷
با همین پول میشدیه مهاجم
نوک عالی گرفت
مهاجم نوک آقای برانکو!!!
sina
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۱۸
Merc agha hedayati
Milad
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۲۵
امیری خوبه ولی کاش به جاش ترابی می اومد
-
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۴۵
قابل توجه استقلالی ها. پیشنهاد استقلال 500 میلیون بیشتر بوده تا نگید بخاطر پول اومده پرسپولیس.
-
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۵۲
مرسی حاج حسین
4444 برزو 999999999
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۵۲
اخه اون لنگی ای که اومده نوشته امیری به خاطر پول نیومده لنگ خودش گفته سی درصد رو میخواسته نقد بگیره استقلال موافقت نکرده لنگ پونصد میلیون نقد بهش داده اونم از صدقه سری حسین هدایتی چی میگی تو؟؟ این یعنی تهشو حساب کنی به خاطر پول اومده لنگ!
حسین
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۰۳
دوست عزیز! چون اینجا نوشته که شنیده شده پیشنهاد استقلال بیشتر بود ، پس یعنی بیشتر بود؟!
reza
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۱۲
خخخخخخخخخخخخخ . جوش نزن بابا. برو به جای اینکه اینجا خبرای سرورت پرسپولیس رو بخونی یه فکری واسه کلاه گیس مربی کچلتون بکن. شاید از این کچل به اون کچل فرجی بشه
per
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۲۳
سر چی بحث میکنید مهم اینه که اومده پرسپولیس شما هم برید یه هدایتی پیدا کنید پول بده بهتون کیسه ها زورتون اومده بد برید سراغ 125 سریع......
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر