فهرست
گرت بیل: انگلیسی‌ها خودشان را خیلی بزرگ کرده‌اند
گرت بیل: انگلیسی‌ها خودشان را خیلی بزرگ کرده‌اند

گرت بیل: انگلیسی‌ها خودشان را خیلی بزرگ کرده‌اند

آی اسپورت - گرث بیل که تیم ملی فوتبال ولز را در بازی امشب (شنبه) مقابل اسلواکی از مرحله گروهی یورو 2016 همراهی خواهد کرد، چشم به بازی دوم این تیم مقابل سه‌شیر دارد. او در این باره گفت: تقابل ولز و انگلیس همچون یک دربی است و هیچ یک از تیم‌ها نمی‌خواهند به دشمن خود ببازند. به نظرم ما به نسبت انگلیس پرشورتر و باعظمت‌تر هستیم و این را در بازی با آنها نشان خواهیم داد.
بیل گفت: می‌دانستم انگلیس و ولز در یک گروه خواهند افتاد و تقابل دو تیم بازی جالبی خواهد شد. از دید من این دیدار احتمالاً بهترین بازی این تورنمنت در مرحله گروهی است، بازی که بی‌صبرانه منتظرش هستیم. فشاری هم روی ما نیست. انگلیسی‌ها پیش از اینکه کاری کرده باشند، خود را بیش از حد بزرگ جلوه داده‌اند، از این رو برای شکست دادن آنها به میدان خواهم رفت. آنها هم بر این باورند که می‌توانند ما را شکست دهند. اطمینان دارم بازی خوبی خواهد شد و امیدوارم ما از آن سربلند بیرون بیاییم.
بیل که می‌توانست به خاطر اصالت مادربزرگش که انگلیسی بود، به عضویت سه‌شیر درآید، گفت: اصلاً برایم مهم نبود که با ولز به تورنمنت‌های بزرگ راه پیدا کنیم یا خیر، چون هیچگاه دوست نداشتم برای انگلیس بازی کنم.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-06-11 11:52:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر