فهرست
شماره یک‌های سرگردان؛ دروازه‌بان‌ها به دنبال تیم جدید
شماره یک‌های سرگردان؛ دروازه‌بان‌ها به دنبال تیم جدید

شماره یک‌های سرگردان؛ دروازه‌بان‌ها به دنبال تیم جدید

آی اسپورت - دروازه‌بان خوب از پدر و مادر هم مهم تر است. این جمله منحصر به فرد عبدالله ویسی نشان دهنده اهمیت داشتن گلر مطمئن در لیگ ایران است. در فصل گذشته تیم هایی مثل استقلال تهران، استقلال خوزستان و تراکتورسازی طعم داشتن شماره یک مطمئن را چشیدند و تیمی مثل پرسپولیس از این بابت بدجوری ضربه خورد. در شروع فصل نقل و انتقالات تیم ها برای تقویت دروازه خود تصمیماتی گرفتند که باعث شده در حال حاضر تکلیف چندین دروازه‌بان مطرح لیگ که سابقه ملی هم دارند نامشخص شود.

رحمان احمدی: عبداله ویسی با خرید یک دروازه‌بان برزیلی زنگ خطر را بریا رحمان احمدی و شهاب گردان دروازه‌بان های مطرح تیمش به صدا در آورد. با توجه اتفاقات فصل گذشته سپاهان شاید احمدی چاره ای به غیر از پیدا کردن یک تیم جدید نداشته باشد. فراموش نشود رحمان همان دروازه‌بانی است که ایران با حضور او در درون دروازه به جام جهانی ۲۰۱۴ صعود کرد.

شهاب گردان: گردان هم شرایطی مشابه با رحمان احمدی دارد و شاید به خاطر اینکه بازیکن ثابت باشد ترجیح دهد که از سپاهان جدا شود.

حامد لک: گلر صبا فصل را بسیار خوب شروع کرد اما چند اشتباه فاحش موجب شد تا به نیمکت ذخیره ها تبعید شود. این احتمال وجود دارد که او هم مجبور به انتخاب تیم جدید شود.

وحید طالب لو: علیرضا منصوریان نام دروازه‌بان قدمی تیمش را در فهرست خروجی تیم گذاشته است. وحید چاره ای به غیر از پیدا کردن تیم ندارد.

سوشا مکانی: در پایان یک فصل کابوس وار به عنوان یکی از مقصران قهرمان نشدن پرسپولیس معرفی شد. خرید علیرضا بیرانوند چند روز پس از پایان لیگ این پیام را به سوشا که تا همین چند ماه پیش به تیم ملی دعوت می شد داد که جایی در پرسپولیس ندارد. اگر محرومیت شش ماهه مکانی رسمی شود او برای تیم پیدا کردن کار بسیار سختی خواهد داشت.

محسن فروزان: فصل قبل عملکرد خوبی داشت اما سقوط راه آهن موجب شد تا او هم به دنبال تیم تازه باشد.

سایر دروازه‌بانان: به غیر از دروازه‌بانان فوق چند گلر دیگر هم شرایط با ثباتی ندارد.علی سلیمی رکورددار کلین شیت در لیگ چهاردهم در لیگ پانزدهم نمایش مطلوبی نداشت و احتمال جدایی اش از فولاد وجود دارد. داود نوشی صوفیانی هم قراردادش را با گسترش فسخ کرد. محمدباقر صادقی هم خیلی از وضعیتش در ذوب آهن راضی نیست.
در آنسو باید به این نکته اشاره کرد این احتمال وجود دارد تیم هایی مثل سایپا، پیکان، صبا، صنعت نفت، نفت، فولاد، استقلال خوزستان و.. دروازه‌بان جدید بگیرند و این گلرها حضور در دروازه های جدید را تجربه کنند.

منبع: وبسایت برنامه90
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-11 12:19:57
نظر دهید
۱ نظر
4444 برزو 999999999
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۰۶
طالب لو و فروزان جزو بهترین دروازه بان های لیگ هستند و حتما تیم پیدا خواهند کرد من فقط دلم واسه چوسا میسوزه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر