فهرست
سورپزایز؛ بمب بعدی پرسپولیس از فرانکفورت می‌آید
سورپزایز؛ بمب بعدی پرسپولیس از فرانکفورت می‌آید

سورپزایز؛ بمب بعدی پرسپولیس از فرانکفورت می‌آید

آی اسپورت - بعضی از گزینه‌های مدنظر پرسپولیسی‌ها عنوان کردند که صبر می‌کنند تا مرد کروات به تهران بیاید و مطمئن شوند در لیست خود برانکو هستند و بعد قرارداد می‌بندند. ظاهراً ترس اغلب این بازیکنان از این است که به سرنوشت محسن مسلمان در ابتدای لیگ پانزدهم دچار شوند. محسن مسلمان برخلاف میل باطنی برانکو و با نظر باشگاه، جذب پرسپولیس شد و بالاخره مرد کروات با اکراه او را پذیرفت.

برانکو هفته‌های ابتدایی هم مسلمان را روی نیمکت می‌نشاند و به او اعتنایی نمی‌کرد تا آنکه بالاخره این هافبک طراح و چپ‌پا توانست با تلاش فراوان در تمرین و مسابقه نظر مثبت سرمربی پرسپولیس را جلب کند و فیکس شود. از این حیث باید به گزینه‌های مدنظر پرسپولیس حق داد که تا بازگشت برانکو صبوری به خرج دهند.

اما خبر مهم‌تر در این راستا مربوط به سورپرایز بزرگ پرسپولیسی‌هاست که اگر جذب این تیم شود، می‌تواند از هر جهت باعث خوشحالی هواداران باشد. احسان حاج‌صفی بازیکن ملی‌پوش و سرشناسی است که قرار است امروز (شنبه) به صورت جدی با پرسپولیسی‌ها وارد مذاکره شود. حاج‌صفی هم پس از یک فصل ناکامی در اف‌اس‌وی فرانکفورت قصد بازگشت به لیگ ایران را دارد.

محمودرضا فاضلی مدیر برنامه‌های شناخته شده این بازیکن در آلمان چند روزی در دسترس نبود و بالاخره پرسپولیسی‌ها توانستند با مکافات فراوان اینجنت حاج‌صفی را پیدا کرده و مذاکرات مقدماتی را انجام دهند. شنیده‌ها حکایت از آن دارد که فاضلی در گفت‌وگوی ابتدایی با پرسپولیسی‌ها عنوان داشته این بازیکن به دنبال بازی در اروپا است و اگر بخواهد به ایران بیاید، رقم بالایی طلب خواهد کرد. گویا مسئولان باشگاه پرسپولیس جواب داده‌اند مشکلی برای پرداخت نداشته و حاضرند در صورت رضایت برانکو و به هم‌ ریختن بالانس پرداختی تیم، مبلغ مدنظر حاج‌صفی را پرداخت کنند.

نکته قابل تأمل آنکه احسان حاج‌صفی رابطه بسیار خوبی با سیدجلال حسینی دارد و این مدافع ملی‌پوش هم توصیه کرده بازیکن چپ‌پا به پرسپولیس بیاورند. البته حاج‌صفی با پیشنهاداتی از یونان و ایران مواجه شده و مشغول بررسی است. باشگاه سپاهان هم یکی از تیم‌های خواستار احسان حاج‌صفی است اما این وسط سقف 750 میلیون تومانی و بودجه محدود (!) این فصل تیم اصفهانی‌ احتمالاً مانع بازگشت این بازیکن به تیم سابق خودش خواهد شد. با این حال خیلی نمی‌توان به این توافقات اولیه و شفاهی در فصل نقل و انتقالات دل بست و هر لحظه ممکن است یک بازیکن یا مدیربرنامه‌هایش به سمت تیم‌هایی که پول بیشتر بپردازند، تغییر جهت بدهند!

کد خبر:9402
 
  ۱۰  
آی اسپورت
2016-06-11 13:10:48
نظر دهید

۱۰ نظر
Milad
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۰۷
فقط مهاجم نوک میخایم.ما انصاری و علوان زاده و امیری رو داریم واس چپ
per
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۲۱
بابا کافیه چند تا هافبک میخوایم بخریم مگه برید دنبال مهاجم بیخیال بمب!!!!!!!!!!!!!!!
amir
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۲۳
این بتزیکن دیگه ایران بیا نیست
سعید
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۲۵
سایت ورزش 3 میزنه قراره بره استقلال،شما میزنی قراره بیاد پرسپولیس،ملت رو قشنگ اسکول گیر میارید
-
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۵۱
شایعه هست! پرسپولیس اینو می‌خواد چی کار!! بره استقلال
-
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۰۹
عالیه اگه بیاد
-
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۱۵
این تیمو بهم میزنه.خیلی مغرور و از خودراضیه.بدرد ما نمی خوره
-
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۴۱
می گفتند ورزش3 استقلالی هست باورم نمیشد. الان دیگه مطمئن شدم این سایت کاملاً در خدمت استقلاله. پرسپولیس با حاج صفی مذاکره کرده برای دفاع چپ و خود این بازیکن هم از پرسپولیسی های 100 آتیشه هست. ورزش سه میخواد جوسازی کنه و القا کنه که این بازیکن گزینه استقلاله و اگه به پرسپولیس رفت پرسپولیس ها کار غیراخلاقی کردند و فشار را بر پرسپولیس را بیشتر کنه. حاج صفی اگه به پرسپولیس نیاد مطمئن باشید به استقلال نخواهد رفت.
جیگر
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۲۲
چخبره؟؟؟ امیری و عالیشاه و ساسان انصاری هستن تو اون پست.. ترابی و حاج صفی بیان ک چی؟؟ تیم بدجور میره تو حاشیه و دعوا با این تعدد.. مهاجم نوک خوب بگیریم و شجاع رو دیگه کافیه
-
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۰۵
اینها دروغه بازار گرمی مدیر برنامه های این بازیکنان جا مونده است! پرسپولیس فقط یه مهاجم نوک قاتل میخواد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر