فهرست
از سیدجلال تا ماهینی‌ و عالیشاه: مثلث کاپیتانی پرسپولیس
از سیدجلال تا ماهینی‌ و عالیشاه: مثلث کاپیتانی پرسپولیس

از سیدجلال تا ماهینی‌ و عالیشاه: مثلث کاپیتانی پرسپولیس

آی اسپورت- اگر چه سیدجلال حسینی اعلام کرده که کاپیتانی برایش اهمیت ندارد اما یکی از شرط‌های او برای بازگشت، همین بازوبند کاپیتانی بود. سیدجلال درست موقعی به پرسپولیس برگشت که کاپیتان‌های فصل پیش- علیرضا نورمحمدی، محسن بنگر، امید عالیشاه و مهرداد کفشگری- همه رفته‌اند و بهتر از این مدافع ملی‌پوش، گزینه‌ای نیست برای بستن بازوبند.

از بین علیرضا بیرانوند، الکساندر لوبانف، سیدجلال حسینی، رامین رضاییان، محمد انصاری، لوکاماریچ، کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی، امید عالیشاه، علی علیپور، فرشاد احمدزاده، احسان الوان‌زاده، محسن مسلمان، ساسان انصاری، محمدحسین کنعانی‌زادگان، حسین ماهینی، وحید حیدریه و رضا خالقی‌فر که تا این‌جای کار همه‌شان بازیکن پرسپولیس به حساب می‌آیند سیدجلال مسن‌ترین است و اگر فقط حضور در پرسپولیس معیارمان نباشد، باسابقه‌ترین.

  این مدافع ملی‌پوش حتی اگر شرط هم نمی‌گذاشت، باز کاپیتان اول پرسپولیس بود و حسین ماهینی و امید عالیشاه نفرات دوم و سوم برای بستن بازوبند کاپیتانی. هستند البته بازیکنانی که سال سوم حضور در پرسپولیس را تجربه می‌کنند؛ از جمله علی علیپور، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده و حتی محمدحسین کنعانی‌زادگان اما یکی از مهم‌ترین مسائلی که سابقه حضور آنها در پرسپولیس را خدشه‌دار می‌کند، این است که بنا به دلایل متفاوت رفت و برگشت‌ داشته‌اند.

مثل فرشاد احمدزاده که به تراکتورسازی رفت و برگشت، یا محمدحسین کنعانی‌زدگان و حسین ماهینی که برای گذراندن خدمت سربازی‌شان در دو سال اخیر پیراهن ملوان را به تن داشتند یا محسن مسلمان که چون کادر فنی وقت نمی‌خواستش، به ذوب‌آهن رفت و برگشت. حتی خودِ سیدجلال هم دو سال از پرسپولیس دور بود اما حالا که برگشته، سن و سابقه فوتبالی‌اش این شانس را به او داده که بازوبند کاپیتانی را هم صاحب شود.
     
آی اسپورت
2016-06-11 13:17:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر