فهرست
کنعانی‌زادگان: چرا باید از رقابت با سیدجلال بترسم؟
کنعانی‌زادگان: چرا باید از رقابت با سیدجلال بترسم؟

کنعانی‌زادگان: چرا باید از رقابت با سیدجلال بترسم؟

آی اسپورت- پس از چند سال دوری، محمدحسین کنعانی‌زادگان دوباره به پرسپولیس برگشته و البته به قول خودش قرار نیست باز هم روی نیمکت بنشیند. او این بار به‌عنوان یک بازیکن ملی‌پوش پیراهن قرمز می‌پوشد و با اعتماد به نفس می‌گوید که از رقابت با هیچ مدافعی- حتی سیدجلال- نمی‌ترسد.

  شنیده‌ایم برای ماندن در پرسپولیس دودل شده‌ای و احتمال دارد دوباره بروی؟  کجا بروم؟ من 6 ماه دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم. فقط باید با مسوولان باشگاه صحبت کنم تا ببینم وضعیت این قرارداد به چه شکل است.
خب چرا هنوز صحبت نکرده‌ای؟  چون هنوز کسی تماس نگرفته که به باشگاه بروم.
برای همین می‌خواهی بروی؟  چه کسی گفته می‌خواهم بروم؟ ان‌شاءا... به توافق می‌رسیم و در خدمت پرسپولیس خواهم بود.
نکند شرط و شروط داری؟  نه، چه شرطی؟ اینکه می‌گویم باید صحبت کنیم منظورم این است که تکلیف و مدت قراردادم مشخص شود. من بازیکن پرسپولیس هستم و هیچ شرطی هم برای این تیم ندارم.
از اینکه دوباره به پرسپولیس برمی‌گردی چه احساسی داری؟  خب من در 17 سالگی به پرسپولیس آمدم که آن موقع علی کریمی و مهدی مهدوی‌کیا هم در این تیم بودند و فرصت زیادی برای بازی کردن به من نمی‌رسید. برای همین جدا شدم و به پرتغال رفتم که آنجا هم شرایط خوبی داشتم اما برای گذراندن خدمت سربازی به ایران آمدم و به ملوان رفتم. در این تیم هم پیشرفت خوبی داشتم و به تیم‌ملی رسیدم و حالا می‌خواهم با پرسپولیس قهرمان شوم.
نگران نیستی که باز هم بازی‌ات ندهند؟  نه چون الان دیگر بازیکن بی‌تجربه‌ای نیستم و برانکو هم معمولا به جوان‌ها اعتماد می‌کند. او با یک جوانگرایی به موقع پرسپولیس را متحول کرد و باید بگویم حضور برانکو یکی از اصلی‌ترین دلایلم برای بازگشت به پرسپولیس است.
اما با وجود سیدجلال کار سختی برای فیکس شدن داری.  آقا سید سرور و بزرگتر من است و احترام زیادی برای ایشان قایل هستم. بار اولی هم که سیدجلال به پرسپولیس آمد، من عضو این تیم بودم و از حضورش واقعا خوشحال شدم چون می‌دانستم می‌توانم از او چیزهای زیادی یاد بگیرم. چرا باید از رقابت با سیدجلال بترسم؟ اتفاقا خیلی دوست دارم با ایشان رقابت کنم و توانایی‌هایم را نشان دهم. من تجربه بازی مقابل پورتو را دارم و در ملوان هم تجربه زیادی به دست آوردم و حالا می‌خواهم با پرسپولیس به پختگی برسم که مطمئنم برانکو و سیدجلال هم کمکم می‌کنند.
آینده پرسپولیس را چطور می‌بینی؟  ان‌شاءا... با کمک همه اعضای تیم و هواداران اتفاقات خوبی را برای پرسپولیس رقم خواهیم زد. البته هم در ایران و هم در آسیا کار سختی داریم و باید هر چه زودتر خودمان را به اوج آمادگی برسانیم تا بتوانیم نمایش خوبی در این فصل داشته باشیم. پرسپولیس فصل پیش تا پای قهرمانی رفت اما روز آخر جام را از دست داد که قطعا هواداران انتظار دارند امسال شرایط تغییر کند. خود ما هم هدفی جز قهرمانی نداریم و با همین هدف فصل را شروع می‌کنیم.
     
آی اسپورت
2016-06-11 13:23:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر