فهرست
هشت بازیکن تیم المپیک در لیست کی‌روش/ تغییر نسل
هشت بازیکن تیم المپیک در لیست کی‌روش/ تغییر نسل

هشت بازیکن تیم المپیک در لیست کی‌روش/ تغییر نسل

آی اسپورت- هشت بازیکن از سی و هشت بازیکن حاضر در اردوی جدید تیم ملی، پیش از این در عضویت تیم المپیک قرار داشتند. البته به این تعداد دو بازیکن زیر 23 دیگر را نیز باید اضافه کرد. این نفرات به علاوه تعداد زیادی بازیکن بیرون مانده می‌توانند آینده فوتبال ایران را تضمین کنند.
محمدرضا اخباری، محمدحسین کنعانی زادگان، میلاد محمدی، مهدی ترابی و احسان پهلوان پنج بازیکنی بودند که در سال گذشته با تیم المپیک در رقابت‌های مقدماتی المپیک شرکت کردند، البته سردار آزمون، علیرضا جهانبخش و سعید عزت‌اللهی نیز سه بازیکن دیگر امیدها بودند که نتوانستند در مرحله مقدماتی برای این تیم به میدان بروند.
این هشت بازیکن به علاوه دانیال ماهینی و سعید آقایی 10 بازیکن زیر 23 سال تیم ملی بزرگسالان ایران هستند که این روزها باید در اردوی ارمنستان حاضر شوند و این تیم را برای راهیابی به جام جهانی کمک کنند. نکته جالب و امیدوار کننده راجع به تغییر نسل فوتبال ایران حضور بیشتر از یک چهارم بازیکنان زیر بیست و سه سال است و اگر این تعداد را با بیرون مانده‌هایی مانند احمد نوراللهی، مهرداد محمدی، علی علیپور، روزبه چشمی و... جمع کنیم امیدوار به تغییر نسل سریع و مثبت تیم ملی بزرگسالان ایران می‌شویم. ضمن اینکه در میان بازیکنان زیر 23 سال و اگر میانگین سنی را بالاتر ببریم (مثلا زیر 25 سال) به نام‌های مطرح بسیاری برمی خوریم.
     
آی اسپورت
2016-06-11 13:34:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر