فهرست
ریخت و پاش عجیب سرخ ها: 1.6 میلیارد برای امیری و بیرانوند، بالای یک میلیارد برای مهرداد
ریخت و پاش عجیب سرخ ها: 1.6 میلیارد برای امیری و بیرانوند، بالای یک میلیارد برای مهرداد

ریخت و پاش عجیب سرخ ها: 1.6 میلیارد برای امیری و بیرانوند، بالای یک میلیارد برای مهرداد

آی اسپورت- پرسپولیسی ها که روزهای ابتدایی نقل و انتقالات نگران آغاز توفانی استقلال بودند، حالا پس از گذشت چند روز دوباره کار را دست گرفته اند. سرخ ها بعد از جذب بیرانوند، روزهای سختی را گذرادند تا اینکه نوبت به آتش بازی آنها رسید. امروز وحید امیری را جذب کردند و احتمالا در یکی دو روز آینده نوبت به خرید مهرداد محمدی می رسد.

نکته جالب داستان هزینه ای است که سرخ ها برای خرید این ستاره ها از جیب می دهند. پس از خرید 1.6 میلیارد تومانی علیرضا بیرانوند، پرسپولیسی ها وحید امیبری را هم با قیمت مشابهی جذب کردند. بر اساس بندهایی که در قرارداد امیری است، با پاداش هایی که نصیب او می شود، احتمالا رقم قرارداد وحید هم به یک میلیارد و 600 میلیون تومان برسد. این در حالی است که خرید بعدی سرخها هم هزینه زیادی روی دست مدیران باشگاه می تراشد. مهرداد محمد در وضعیتی با پرسپولیس می بندد که فقط یک میلیارد تومان هزینه رضایت نامه اوست و البته مبلغ قرارداش هم باید چیزی بین 500 تا 600 میلیون تومان باشد.

وزیر ورزش که روزهای ایتدایی نقل و انتقالات جلو.ی ولخرجی استقلالی ها را گرفته بود، حالا احتمالا برای کشیدن ترمز سرخ ها هم وارد عمل شود. فعلا که با این وضعیت چک های نقد هدایتی می تواند سرخ ها را برنده نقل و انتقالات کند.
  ۹  
آی اسپورت
2016-06-11 14:16:11
نظر دهید

۹ نظر
-
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۲۳
دارندگی و برازندگی.
شما هم دارید خرج کنید.
حاج حسین هواداره عاشق داره خرج میکنه واسمون.خدا بیشترش کنه
تا همین چند سال پیش سپاهان و استقلال بهترینارو میخریدن حالا پرسپولیس
mmm
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۲۵
خسته نشدین؟ تو رو خدا بسه از این همه دورغ. شما با چشم خودتون مبلغ قرارداد رو دیدین.؟ تو ماه عزیزی هستیم. هر چند انگار برای ما مسلمان ها (به ظاهر مسلمان) دورغ گفتن واجبه.
-
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۴۷
برو کیسه کش جوسازی نکن یه جوری نوشتی انگار موقع امضای قرارداد بغلشون وایستاده بودی.
کی از زیر ایمون زاید اومدی بیرون که وقت کردی تحلیلتم بنویسی؟!
4444 برزو 999999999
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۳۱
شما لنگی ها هنوز خیلی مونده تا بفهمین تمام ناکامی هاتون به خاطر پول های شبهه ناک همین هدایتیه.
-
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۳۴
این عدد و رقمها که گفتی صفرهاش رو بلدی بشماری؟ جو نده بابا
-
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۲۰
مسی و رونالدو هم که بیارید نهایتا جام ولایت ببرید
حامد
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۲۳
یه فلش بک بزنیم به قبل، جایی که استیل آذین هدایتی بهترین ستاره های ایران رو جمع کرد اما در نهایت سقوط کرد و منحل شد. چند سال بعد نوبت زویانیان بود، با ولخرجی های بی حساب و کتاب نصف ستاره های تیم ملی قرمز پوش شدن اما پرسپولیس اون فصل رو با لطف کمیته انضباطی از سقوط فرار کرد. هر وقت پای پول و هداستی وسط بوده و خرید های بی حساب و کتاب انجام شده عواقب هوبی نداشته. عواقبش میشه الان پزسپولیس، داشتن 7 تا وینگر، بدون مهاجم و یه دفاع زوج مطمئن واسه جلال حسینی.
پرسپولیس بیشتر از اینکه بخواد از رو منطق و تاکتیک هاش خرید کنه افتاد توی سراشیبی کری با استقلال و این یعنی: سقوط پرسپولیس.
4444 برزو 999999999
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۵۴
جام ولایت هم اخه نمیارن.
نفیسه (نفت و کیسه) = استقلال مدل 95
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۰۵
دروغه! پرسپولیس اگه پول داشت به بدهکاراهاش میداد که گرفتار نشه! حاشیه کیسه های شش تایی برای اینکه وزارت به پرسپولیس فشار بیاره!! اگه هم کمی بیشتر از استقلال بوده از جیب حاج هدایتی بوده!! دمش گرم خدا بهش برکت بده!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر