فهرست
پس از شروع توفانی: منصوریان بازنده نقل و انتقالات؟
پس از شروع توفانی: منصوریان بازنده نقل و انتقالات؟

پس از شروع توفانی: منصوریان بازنده نقل و انتقالات؟

آی‌اسپورت- پس از اینکه علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی استقلال معرفی شد او خیلی زود توانست دو مهره بزرگ نقل و انتقالات را جذب کند. با انتقال بختیار رحمانی و پس از آن وریا غفوری به نظر می‌رسید سرمربی جدید آبی‌ها برنده بزرگ نقل و انتقالات خواهد بود. فشار این دو خرید استقلال بر تیم رقیب هم به حدی افزایش یافت که باعث شد وزیر ورزش از مدیران استقلال بخواهد روند خریدهای گرانقیمت خود را برای مدتی متوقف کنند.

اما این پایان ماجرا نبود. رقابت بزرگی که بین استقلال و پرسپولیس بر سر بازیکنان بزرگ لیگ برتر راه افتاد خیلی زود به سود قرمزها تغییر مسیر داد.  مدیران پرسپولیس که پس از دو خرید موفق تیم رقیب تحت فشار بودند، ابتدا سیدجلال را که خود تایید کرده بود استقلالی‌ها از طریق رحمتی به دنبال آبی‌پوش کردنش بودند به پرسپولیس برگردانند. سپس در جنگی تمام عیار وحید امیری را به هر نحوی بود از چنگ استقلال خارج کردند تا عملا فشار را بر تیم رقیب افزایش دهند.

در این بین نکته مهم شکست مطلق منصوریان در آبی‌پوش کردن شاگردان فصل گذشته‌اش است. منصوریان که با قول استقلالی کردن چند مهره بزرگ لیگ سرمربی استقلال شد، پس از شروع خوبش، در قانع کردن بازیکنان کلیدی نفت شکست خورد. او تنها توانست زکی‌پور و قربانی را جذب کند. بازیکنانی که مدیران استقلال بدون منصوریان هم به راحتی می‌توانستند آنها را آبی‌پوش کنند. در حالی که علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی و به ویژه وحید امیری بازیکنان بزرگ نفت با بی‌توجهی به مربی فصل گذشته خود راهی تیم رقیب شدند.  
کدخبر:9412
  ۶  
آی اسپورت
2016-06-11 15:00:55
نظر دهید

۶ نظر
برزو گوزوچهارتایی شیشتایی
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۰۳
امسال داش علی منصوریان مربیمونه با اوتوبوس تهران قم میریم به مصاف حریفان تا دیگه چهارتایی نشیم
بابای برزو گوزوچهارتایی شیشتایی
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۰۴
پسرم از وقتی تیمش چهارتا خورد افسرده شده
666444
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۰۵
راسته میگن علی منصور تو یونان کافی من بوده؟
جیگر
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۱۳
اخه کدوم احمقی بخاطر یه کچل میره تو جمع کیسه ها؟؟؟ جذبه پرسپولیس اونقد بالا هست ک برانکو دست روی هرکی بزاره با سر میاد پرسپولیس
-
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۰۱
منصوریان دقیقا دو تا بازیکنیو گرفت که پرسپولیس احتیاجی بهشون نداشت، با وجود رضاییان و مسلمان این دو تا رو نمی‌خواستیم، واسه همین منصوریان تونست جذبشون کنه
حمید
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۳۳
این فصل احتمالا کیسه ها، لیزر رو میندازن روی کله علی منصور تا با قدرت بیشتر منعکس بشه توی چشم دروازه بان حریف. خخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر