فهرست
دیسلایک: امیری، قاتل تیم هیجان انگیز برانکو؟
دیسلایک: امیری، قاتل تیم هیجان انگیز برانکو؟

دیسلایک: امیری، قاتل تیم هیجان انگیز برانکو؟

آی اسپورت - کارشناسی دیشب منصوریان در برنامه «جام پانزدهم»، خلاصه‌ای از فلسفه مربیگری او بود. سرمربی فعلی استقلال در طول برنامه بارها از یک در مقابل یک، دفاع فشرده و استفاده از ضربات شروع مجدد حرف زد. سبکی که او در نفت هم اجرا کرد و این دو سال، نسبتا خوب نتیجه گرفت. در فلسفه بازی منصوریان بازیکنانی مثل وحید امیری و ایمان مبعلی بخاطر قدرت دریبل زنی یا ارسال ضربات شروع مجدد مهمترین مهره‌ها هستند. عجیب هم نبود که سرمربی سابق نفت در استقلال هم دنبال اجرای همین سبک باشد اما اوضاع برای پرسپولیسی‌ها، کاملا متفاوت است.

پرسپولیس فصل پیش یک تیم تهاجمی با حملات پردامنه و سریع بود. تیمی که با پاس‌کاری‌های دو یا سه نفره، دفاع حریف را باز می‌کرد و با استفاده از سرعت بالای وینگرها و مهاجمان نظم تیم مقابل را بهم می‌ریخت. وحید امیری قدرت بدنی و کنترل توپ فوق العاده‌ای دارد اما برای تیم برانکو نه به اندازه عالیشاه سریع است و نه به اندازه احمدزاده پرس می‌کند. آنقدر گلزن هم نیست که بتواند جای طارمی را بگیرد. سبک بازی امیری، سرعت‌گیر ریتم تند تیم برانکو خواهد بود. بازیکنی که عادت دارد بعد از هر بار گرفتن توپ آن را نگه دارد و با حوصله به سمت دروازه حریف ببرد.

بعد از توافق میلیاردی استقلال با کاوه رضایی و فرشید باقری، خیلی از پرسپولیسی‌ها سرمربی استقلال را متهم کردند که از روی لیست برانکو تیم بسته است. پرسپولیسی‌ها هم در جواب، مهمترین مهره مورد نظر آبی‌ها را خریدند. حضور امیری در پرسپولیس، برنامه‌های استقلال منصوریان را بهم می‌ریزد اما شاید همین پیروزی بزرگ، فصل بعد به نقطه ضعف آن‌ها تبدیل شود. تیمی که مهمترین اسلحه فصل پیش، یعنی یکدستی و هماهنگی بازیکنانش را از دست داده است.
کد خبر: 9406
  ۸  
آی اسپورت
2016-06-11 15:43:29
نظر دهید

۸ نظر
یاسر
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۲۸
age injoori aroom mishid eshkal nadare :))))))) man faghat abe yakho tosie mikonam :D :D :D
mohamad family
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۵۳
afarin che tosie khobi vase abe sard kardi
-
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۱۳
از دست داده است؟!!!
جالبه دیگه کار از پیش بینی گذشته شما خدایید!!!
حداقل بگید از دست خواهد داد!!!کارشناسی ایرانی اینه دیگه
-
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۲۹
راستی تو همونی نیستی که با فلانی قهوه خوردی؟
4444 برزو 999999999
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۳۶
به قول منصوریان جنگ لنگ و استقلال سر امیری قیمت این بازیکن رو از استاندارد خودش بالاتر برد و خوشبختانه این جنگ رو لنگی ها بردند تا یه پول هنگفتی از حساب هدایتی کم شه به هر حال بازیکن پولکی مفت نمی ارزه! ما یه نمونه هاییش رو داشتیم: کرار جاسم! هرچی هم بازیکن خوب باشه وقتی پولکی باشه دیگه تمرکز لازم رو نداره.
-
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۵۹
کاوه رصایی؟!
-
يكشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۳۰
آخیییی خیلی سوختن کیسه کشا
افشین
يكشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۱۰
تحلیل مسخره ای بود جداااا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر