فهرست
علی کریمی برای علی دایی بازی می‌کند؟ / آخرین شانس 8 پرسپولیس
علی کریمی برای علی دایی بازی می‌کند؟ / آخرین شانس 8 پرسپولیس

علی کریمی برای علی دایی بازی می‌کند؟ / آخرین شانس 8 پرسپولیس

آی اسپورت - اینکه علی کریمی دوست دارد یا بهتر است، اینطور بگوییم که آرزویش این است که سالهای پایانی فوتبالش را با پیراهن پرسپولیس سپری کند، واقعیتی است که برای همه روشن و تحت هیچ شرایطی انکار ناشدنی به نظر می‌رسد. اینکه علی کریمی در یکی دو سال اخیر با تیم محبوبش فاصله گرفته هم بر اساس مشاهدات موجود حقیقتی بیش نیست.

علی کریمی امروز در شرایطی یکی از مهره‌های اصلی تراکتورسازی برای رویارویی با استقلال است که پرسپولیس برای قهرمان شدن یا گرفتن سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا در کنار اینکه به بردن استقلال اهواز نیاز دارد، محتاج امتیاز از دست دادن آبی‌های تهران هم است و با توجه به جدال مستقیم شاگردان امیر قلعه نویی و یاران علی کریمی، حالا هشتِ محبوب پرسپولیسی‌ها این فرصت را دارد که با درخشش در ۹۰ دقیقه امروز و متوقف کردن استقلال بار دیگر خود را در نزدیکی‌های پرسپولیس و البته پرسپولیسی‌ها ببیند.

پس باید گفت علی کریمی و علی دایی با وجود اختلاف و فاصله زیادی که با هم دارند «توقف استقلال» را هدف مشترک خود می‌بینند. یک علی دوست دارد دو را دور به پرسپولیس کمک کند و یک علی هم دنبال قهرمان کردن پرسپولیس است. دقیقا به همین دلیل است که شاید بتوان گفت، تحقق احتمالی هدف شاید باعث شود تا دو علی با هم کنار بیایند و پرسپولیس از این پس با حضور همزمان دایی و کریمی به زندگی ادامه بدهد. «دایی و کریمی» می‌تواند ترکیبی ایده آل و آرزوی محقق برای پرسپولیس و البته پرسپولیسی‌ها باشد

     
آی اسپورت
2014-04-11 17:49:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر