فهرست
استتوس: امیری و نقطه ضعفی به نام بازیهای بزرگ
استتوس: امیری و نقطه ضعفی به نام بازیهای بزرگ

استتوس: امیری و نقطه ضعفی به نام بازیهای بزرگ

آی اسپورت- وحید امیری در نهایت بعد از روزها حضور در تیتر اخبار رسانه‌ها پرسپولیسی شد و پرونده نقل وانتقالش را بست. حالا پرسپولیسی ها که از عکس هایشان در هنگام ثبت قرارداد مشخص است در نقش یک فاتح جنگی فرو رفته اند سراز پا بابت این پیروزی نمی شناسند. هوادارانشان هم همین حس را دارند. اما شاید این هواداران اگر کمی به عقب برگردند و نگاهی به تاریخ نقل و انتقالات بیندازند کمی از قلعه فاتحانه شان پایین تر آمده و به حضور وحید امیری خیلی هم خوش بین نباشند. بازیکنانی مثل اصغر طالب نسب،علی علیزاده و احمد مومن‌زاده.
وحید امیری بازیکن بسیار خوبی است. کسی نمی‌تواند این گزاره را تکذیب کند. بازیکنی که جنگندگی، سرعت و تکنیک را همزمان دارد و در فوتبال ایران کمتر بازیکنی با تمام این خصوصیات را می توان پیدا کرد. اما این همه ماجرا نیست. وحید امیری نقطه ضعف هایی هم دارد. مهمترین آن شاید این باشد که او مردبازیهای بزرگ نیست. بگذارید چند مثال بزنیم.
مثلا در بازی بسیار حساس تیم ملی ایران و عراق که پنالتی ایران را هدر داد و امید این تیم را نا امید کرد یا در نفت تهران. در بازی با الجیش، نفت با یک گل عقب بود و با این نتیجه از آسیا حذف می‌شد. بازیکنان نفت سراپا حمله بودند تا با مساوی کردن بازی شانس صعود را زنده نگه دارند. وحید امیری اما در همان دقایق بسیار حساس با یک دریبل نابه جا توپ را از دست داد و زمینه ساز گل دوم الجیش شد که کار را برای نفت تمام کرد. 
او در این فصل 5 گل زده و 3 پاس گل داده. آماری که برای بازیکنی با این همه سروصدا رویایی نیست اگرچه می تواند در این فصل یک بازیکن رویایی شود. اما فقط شاید.
 
نیلوفر کنگرانی
  ۱۴  
آی اسپورت
2016-06-11 19:42:16
نظر دهید
۱۴ نظر
Mehr
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۳۵
تو نفت تنها بود، یه جورایی تک ستارۀ فاز تهاجمی نفت بود، ولی تو پرسپولیس تنها نیست و بهترین ها دور تا دورش رو گرفتن که البته باید برا رسیدن به ترکیب اصلی هم رقابت کنه!
حسین
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۵۱
خدایا 2 میلیارد واسه مهاجمی که پنج گل زده
-
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۵۵
چرند نگو بابا ...!
مرید وحید امیری
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۵۹
خانم محترم با دو تا بازی نتیجه گرفتی اقای امیری لازیکن بزرگی نیست؟
مرید نیلوقر کنگرانی
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۴۴
نیلوووووووووووووووووو :) خوش برگشتی
مرید نیلوقر کنگرانی
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۵۸
اینم یادم رفت بگم. کاملا حق با شماست. البته من ایشونو نمی شناسم، ولی به شناخت شما اطمینان دارم
رسول
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۰۳
تو بازی ایران و شیلی گل زد.
از سوئد هم پنالتی گرفت.
اینا تیمای بزرگی نیستن؟؟؟
mj
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۴۳
وزیر لاله الان ،بالای ۸میلیارد خرج پرسپولیس شده خوشم میاد داوری فدراسیون کل لیگ برترم با شما باشه بازم قهرمان نمیشین
حمید
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۰۳
نقت پرسپولیس بای رو در آورد
جلوی سوئد پنالتی گرفت
عالیه هالی کاش میوم اس اس
باب اسفنجی عاشق نیلو
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۴۵
بازیکن سرعتی ضد حملس
..
يكشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵، ۰۰:۵۵
بازی ایران با سوئد یک تنه دفاع اون هارو به هم زد
ایران با شیلی
بازی نفت با پرسپولیس وحید بود که پرسپولیس رو نابود کرد...و خیلی بازی های دیگر
شما خانم متوهم چطور به این نتیجه رسیدین.
افشین
يكشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۵۳
با کمال احترام نسبت به نویسنده محترم
جنابعالی که تکلیف خودتان و قلمتان مشخص است،و بدجور رنگیست،یادمان هست مقاله ای دیگرازشمادرهمین مکان که خواستار پرتاپ جام قهرمانی و پیشکش آن به رحمتی بودید و تنها او را سزاوار قهرمانی میدانستید البته که شیفتگی و شیدایی هم درآنجا در کلامتان مشهود تر بود تا داوری از سرعدالت چه اینکه همین دلبر قهرمان شما شهرآورد اگرکه چند موقعیتی از حریف گرفت ولی4 گل زیبا نوش کردند که روی دوگل مقصراصلی بودند روز بازی تراکتور هم که جز جنابعالی و البته حضرت حافظ همه میدانند چه شد وچه کرد و محرومش نکردند با جانبداری تاریخی که بگمانم شاید شما رییس کمیته اخلاقی وانضباطی بوده اید برای رسیدگی به تخلفات بزرگ ایشان.. ومحرومیت بعد از فینال حذفی که در باخت آنهم دلبرتان کم تقصیرنبود!!!در هر حال از لیست ورودی و خروجی دادن و عزل و نصب سرمربی توسط ایشان و شرط ماندن بازیکن در استقلال که شدست وضعیت رابطه با ایشان میگذریم...!!!
تا اینجا تکلیف شما و قلم و فکر و نظرات بسیار ارزشمند و کارشناسانه و بیطرفانه تان مشخص شد،اما در مورد امیری فقط حواله تان میکنم به رفتن سرمربی تیم محبوب قلم رنگیتان به تمرینات تیم ملی و دریغ نکردن از هر کار و راهی که بییاری از آنها شایسته تدارکات هم نیست چه برسد جناب مستطاب سرمربی عظیم الشان محبوب قلم رنگی شما برای جذب امیری
گویا که سرمربی شما اندکی نیامده مویز شده اند برای یادآوری ارجاعتان میدهم به انتقال بیرانوند در نیم فصل و مافیا کاری تا هنوز نیامده پیدا کردن مرید و هوادار خودجوش برای داد و بیداد در مواقع خاص
راستی چرا هر استقلالی باید مرید داشته باشد؟؟؟حتی شماهم اینجا مرید دارید!!!
زیاده عرضی نیست و مقاله ای بود در جواب مقاله!!!
تا بعد و مقاله رنگی دیگری ازشما و فراغت و نشاط و تبسم از خوانشش برای ما
عارف فاضل
يكشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۱۰
من فکر کنم اگه امیری یه بازیکن در حد صفر هم باشه که نیست، باز هم همین که پرسپولیس گرفتش و استقلال نگرفتش یه برده
در مورد بازیهای بزرگ هم بگم همین بس که تو بازی امسال با پرسپولیس قهرمانی را از ارتش سرخ ایران گرفت
هوادار
يكشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۲۴
آقای افشین.دست مریزاد. خوب گفتی و به حق. هرچی میکشیم تو این فوتبال از دست همین مثلا خبرنگارانه. که بیشتر از خبرنگاری دنبال حاشیه سازی و دلالی هستن. خانوم گنگرانی.لازم نکرده کاسه داغ تر از آش بشی. شما همونی هستی که بعد از اومدن مسلمان چه ها که نگفتی برای تخریبش. خدا جای حق نشسته. شما هم حرمت مکتب و قلمی که به دست گرفتی و بدون و پول حلال ببر خونه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر