فهرست
گزارش/ استقلال فقط یک جای خالی دارد
گزارش/ استقلال فقط یک جای خالی دارد

گزارش/ استقلال فقط یک جای خالی دارد

آی اسپورت- ترمز استقلال بعد از جذب بختیار رحمانی، فرشید باقری و وریا غفوری در کمتر از 72 ساعت کشیده شد. دلیل اصلی اش را وزیر ورزش معرفی کرده اند ولی شاید مهمتر از او، این نکته باشد که استقلال در حال حاضر و با رفتن همه 8 بازیکن حاضر در فهرست فروش تنها یک جای خالی در لیست بزرگسالانش دارد و با این وضعیت حتی نمی تواند 6 سهمیه لیگ برتری اش را مصرف کند.
در فهرست استقلال قبل از استارت نقل و انتقالات 17 بازیکن بزرگسال حضور داشتند شامل مهدی رحمتی، وحید طالب لو، میلاد فخرالدینی، هرایر مگویان، حنیف عمران زاده، امین حاج محمدی، میثم مجیدی، امید ابراهیمی، محمدرضا خرسندنیا، خسرو حیدری، جابر انصاری، یعقوب کریمی، آرش برهانی، مهدی مومنی، عادل شیحی، پرو پییچ و سجاد شهباززاده.
به این جمع برای این فصل باید نام بهنام برزای، علیرضا رمضانی و روزبه چشمی را اضافه کرد که دیگر نمی توانند در فهرست زیر 23 سال حضور داشته باشند. جز این 3 نفر، استقلال بختیار رحمانی، فرشید باقری، وریا غفوری و علی قربانی را خریده و حسین حسینی هم برگشته پس فهرست آبی ها با این 5 نفر به 25 بازیکن می رسد.
نام 8 بازیکن (طالب لو، فخرالدینی، برهانی، عمران زاده، مومنی، خرسندنیا، شیحی و پییچ) در لیست فروش قرار دارد که با احتساب آنها، استقلال می ماند و یک لیست 17 نفری و تنها یک جای خالی. حتی با فرض خروج نام روزبه چشمی از لیست به دلیل تمدید دوران مصدومیت تا پایان نیم فصل اول، استقلال تنها 2 جای خالی دارد و منصوریان برای خریدن هر 3 سهمیه لیگ برتری باقی مانده اش باید نوشتن لیست فروش دوم را استارت بزند.
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-11 18:33:32
نظر دهید
۱ نظر
-
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۳۵
قاسم دهنوی در استقلال
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر