فهرست
سوییس یک – آلبانی صفر/ با اشتباه دروازه بان، آلبانی قعرنشین شد
سوییس یک – آلبانی صفر/ با اشتباه دروازه بان، آلبانی قعرنشین شد

سوییس یک – آلبانی صفر/ با اشتباه دروازه بان، آلبانی قعرنشین شد

آی اسپورت- سوئیس با شکست آلبانی 10 نفره بعد از فرانسه در رده دوم جدول رده بندی گروه نخست قرار گرفت. دو تیم سوئیس و آلبانی از ساعت 17:30 امروز به وقت تهران در ورزشگاه استادبولائرت شهر لنس در چهارچوب هفته اول مرحله گروهی، گروه اول با قضاوت ولاسکو اسپانیایی به مصاف هم رفتند و در نهایت سفیدپوشان سوئیس با یک گل به برتری رسیدند و سه امتیاز اولین دیدار خود را کسب کردند.
تک گل این مسابقه دردقیقه 5 توسط فابین شار، مدافع پیش تاخته سوئیس در دقیقه 5 به ثمر رسید. این گل از روی یک ارسال از جناح راست با چاشنی اشتباه بریشا، گلر آلبانی حاصل شد. همچنین در دقیقه 36 لوریک کانا، مدافع و کاپیتان تیم ملی آلبانی با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد.
در جریان مسابقه هر دو تیم علی الخصوص سوئیسی ها بارها بارها در آستانه فتح دروازه یکدیگر پیش رفتند که درخشش دو دروازه بان و همچنین بدشانسی و بی دقتی بازیکنان مانع از ردوبدل شدن گل های بیشتر شد. بلریم ژمائیلی هافبک سوئیس در نیمه اول یک بار تیر دروازه آلبانی را به لرزه درآورد. همچنین بریشا دروازه بان تیم لاتزیو و آلبانی چند بار مهاجمان سوئیس را در زدن گل ناکام  گذاشت. همچنین سومر دروازه بان سوئیس هم چند بار روی موقعیت های آلبانی نمایش خوبی داشت. مخصوصا در دقیقه 87 که سومر یک تک به تک مسلم را از مهاجم آلبانی گرفت.
با این نتیجه پرونده هفته اول گروه اول یورو 2016 در مرحله مقدماتی بسته شد و سوئیس به واسطه گل زده کمتر نسبت به فرانسه در رده دوم جدول رده بندی این گروه قرار گرفت و آلبانی هم به خاطر گل زده کمتر نسبت به رومانی در قعر جدول گروه نخست جای گرفت.
بازی های هفته دوم این گروه چهارشنبه این هفته برگزار می شود و رومانی به مصاف سوئیس خواهد رفت. آلبانی هم رودرروی فرانسه قرار می گیرد.
نتیجه بازی:
سوییس 1 – 0 آلبانی
نتیجه نیمه اول:
سوییس 1 – 0 آلبانی
گل های بازی:
سوییس
شار 5
آمار WhoScored.com

آلبانی


آمار


سوییس
7


تعداد شوت ها


15
2


شوت های داخل چارچوب


7
83%


پاس های سالم


88%
35%


موفقیت در نبردهای هوایی


65%
4


دریبل ها


9
14


تکل ها


24
44%


مالکیت توپ


56%

 
بهترین بازیکنان

شار(سوییس)


7.6
ژاکا(سوییس)


7.5
سومر(سوییس)


7.1
محمدی(سوییس)


7.0
شکیری(سوییس)


7.0

 کد خبر 9404
     
آی اسپورت
2016-06-11 18:34:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر