فهرست
اتفاق/ منصوریان همه جوان ها را نگه داشت
اتفاق/ منصوریان همه جوان ها را نگه داشت

اتفاق/ منصوریان همه جوان ها را نگه داشت

آی اسپورت- پرویز مظلومی می تواند دو دوره حضورش در استقلال را با دو عبارت توصیف کند؛ دوره اول را با دربی بردن و دوره دوم را با معرفی و بازی دادن به جوان ها.
وقتی منصوریان برای لیگ شانزدهم دست به خرید بختیار رحمانی (24 و به عبارت صحیح تر طبق شناسنامه، 26 ساله)، فرشید باقری (24 ساله)، وریا غفوری (28 ساله) و علی قربانی (25 ساله) زد خیلی ها گمان می کردند پروسه جوانگرایی مظلومی از بین می رود ولی اعلام فهرست فروش ثابت کرد منصوریان می خواهد به جوان کردن استقلال ادامه بدهد.
نام هیچکدام از جوانان استقلال در لیست فروش و مازاد قرار ندارد و این یعنی بهنام برزای، فرشید اسماعیلی، محسن کریمی، امید نورافکن و حتی علیرضا رمضانی با آبی ها ادامه می دهند. حسین حسینی و مجید حسینی و میلاد زکی زاده و حتی فرشید باقری و علی قربانی هم سن بالایی ندارند و البته فهرست فروش بازیکنان مسن را در بر گرفته است شامل وحید طالب لو (34 ساله)، حنیف عمران زاده (31 ساله)، آرش برهانی (33 ساله)، پرو پییچ (33 ساله)، عادل شیحی (28 ساله)، مهدی مومنی (30 ساله)، محمدرضا خرسندنیا (28 ساله) و تنها میلاد فخرالدینی 26 ساله چنین شرایطی را تا حدودی ندارد.
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-11 19:24:33
نظر دهید

۱ نظر
آه مظلومی دامن تیم نفرین شده رو میگیره
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۱۰
اگر اینا میرفتن تیم کیسه به حدنصاب نمی رسید و منحل میشد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر