فهرست
توره : بازی لیورپول بازی مرگ و زندگی است
توره : بازی لیورپول بازی مرگ و زندگی است

توره : بازی لیورپول بازی مرگ و زندگی است

آی اسپورت - یایا توره هافبک تیم منچستر سیتی اعتقاد دارد دیدار روز یکشنبه ی تیمش برابر لیورپول سرنوشت قهرمانی رقابت های لیگ برتر امسال را تا حد زیادی مشخص می کند.

لیورپول با چهار امتیاز بیش از تیم چلسی در صدر رقابت های لیگ برتر انگلستان قرار دارد و شرایط تیم لیورپول به گونه ایست که انتظار قهرمانی لیورپول پس از 24 سال می رود.

البته باید گفت که تیم پیگرینی دوبازی کم تر از شاگردان برندن راجرز دارد و توره اعتقاد دارد پاره کردن نوار 14 بازی بدون شکست لیورپول در رقابت های این فصل لیگ برتر می تواند سیتی را به قهرمانی بیش از پیش امیدوار کند.

او به دیلی میل گفت:«بازی سختی در پیش خواهیم داشت.»

«می دانیم بازی در برابر تیم هایی که برای فرار از سقوط می جنگند چقدر سخت خواهد بود اما مهم ترین چیز برای ما رفتن به لیور پول و کسب یک نتیجه ی خوب است.»

«پس از این ما باید به رقابت ادامه بدهیم چرا برای قهرمانی در رقابت های لیگ برتر باید در تمام مسابقات پیروز شویم.»

توره اعتقاد دارد غیبت تیم لیورپول از رقابت های اروپایی به نفع این تیم تمام شده است:«آن ها واقعا عجیب هستند. البته باید بگوییم آن ها از مزیت یکبار بازی در هفته سود می برند بنابراین پر انرژی هستند.»

وی در مورد خط حمله ی توانای تیم لیورپول گفت:«آن ها مثل یک ماشین گلزنی هستند. اگر در برابر آن ها اشتباه کنیم کار برایمان بسیار سخت خواهد شد.»

     
آی اسپورت
2014-04-11 18:13:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر