فهرست

حریف سپاهان قهرمان امارات شد

تیم فوتبال الاهلی در فاصله سه هفته تا پایان لیگ برتر فوتبال امارات به مقام قهرمانی این مسابقات رسید.

هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال امارات شب گذشته با برگزاری سه دیدار آغاز شد که در مهم‌ترین بازی این هفته، الاهلی میزبان الوصل بود.

شاگردان کاسمین اولاریو که می‌توانستند با پیروزی در این مسابقه قهرمانی زودهنگام خود در لیگ برتر فوتبال امارات را مسجل کنند، در این دیدار ابتدا غافلگیر شدند و در دقیقه ۶ و با گل ریکاردو اولیویرا برزیلی از الوصل عقب افتادند و نیمه نخست هم با برتری تیم میهمان به پایان رسید.

این نتیجه تا دقیقه ۵۶ هم پابرجا بود تا اینکه احمد خلیل، گل تساوی را برای الاهلی به ثمر رساند و تنها ۳ دقیقه بعد، گرافتیه برای بار دوم دروازه الوصل را گشود. با به صدا در آمدن سوت پایان این مسابقه، این الاهلی بود که با برتری ۲ بر یک و رسیدن به امتیاز ۵۷، حکم قهرمانی خود در این فصل از لیگ برتر را هم امضا کرد.

الشباب با ۴۲ امتیاز و یک بازی کمتر از الاهلی در مکان دوم جدول قرار دارد اما حتی در صورت پیروزی در دیدار امشب برابر النصر و سه دیدار باقیمانده خود، طبیعتاً امکان رسیدن به الاهلی را ندارد و باید حریف سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا را از هم‌اکنون قهرمان لیگ امارات لقب داد.

این ششمین قهرمانی الاهلی در لیگ برتر امارات است. این تیم آخرین بار در فصل ۲۰۰۸-۲۰۰۹ به این مقام رسید.

الاهلی که هم‌اکنون با ۶ امتیاز در صدر جدول گروه چهارم لیگ قهرمانان آسیا نیز قرار دارد، سه‌شنبه ۲۶ فروردین ماه در زمین خود میزبان الهلال است. این تیم قبل از این دیدار، شنبه ۲۳ فروردین هم در فینال جام حذفی امارات رودر روی الجزیره قرار می‌گیرد.

     
آی اسپورت
2014-04-11 18:17:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر