فهرست
آغاز مذاکرات جدی پرسپولیس با سایپا:ترابی سرخپوش می‌شود؟
آغاز مذاکرات جدی پرسپولیس با سایپا:ترابی سرخپوش می‌شود؟

آغاز مذاکرات جدی پرسپولیس با سایپا:ترابی سرخپوش می‌شود؟

آی‌اسپورت- در حالی که باشگاه پرسپولیس پیگیر مذاکرات با  شجاع خلیل‌زاده،مهرداد محمدی و تا حدودی هم کاوه رضایی بود پس از بازگشت برانکو به ایران و اصرار مجدد او به جذب مهدی ترابی که در لیست اصلی‌اش بود ورق برگشت و باشگاه از روز جمعه پیگیر جذب ترابی شد. 

مدیرعامل باشگاه سابپا که با علی پروین رابطه دیرینه دارد باز هم به مسولان پرسپولیس اعلام داشت تمایلی به فروش ترابی ندارد ولی اصرار پرسپولیسی‌ها موجب شد درویش مبلغ یک و نیم میلیارد را در گام اول برای رضایت نامه مطرح کند. طاهری و هدایتی به موازات گفت و گو با مدیرعامل باشگاه رایزنی‌هایی با هیات مدیره و مسولان ارشد کارخانه سایپا داشته‌اند.

باشگاه پرسپولیس حالا به جذب ترابی امیدوارتر شده است. اخبار دریافتی حکایت از ان دارد احتمال توافق طرفین بیش از گذشته شده  است و باید دید نتیجه مذاکرات چه خواهد شد. پرسپولیسی‌ها که با تاکید برانکو همچنان در حال چانه‌زنی برای دریافت رضایت نامه خلیل زاده هستند اگر از جذب او ناامید شوند پروژه جذب مهرداد محمدی و دریافت رضایت نامه او را جدی‌تر پیگیری می کنند.

پرسپولیس فقط دو سهمیه دیگر دارد و در صورت جذب محمدی که هافبک نفوذی است با توجه به سوابق بازی امیری در خط حمله و همچنین برخورداری از علیپور و جذب مهاجم کروات یا آفریقایی مدنظر برانکو از به خدمت گرفتن کاوه رضایی صرف نظر خواهند کرد. فعلا تمرکز اصلی باشگاه روی ترابی است و مدیران باشگاه بسیار امیدوار به جذب وی شده اند. هدایتی نیز خبر از توافق دیگری داده است. آیا این بار علی اکبر طاهری روبروی دوربین ها می ایستد و مهدی ترابی را در کنار خود می بیند؟


منبع: کاپ
کدخبر:9412
  ۷  
آی اسپورت
2016-06-12 00:07:25
نظر دهید

۷ نظر
zenden
يكشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵، ۰۰:۱۱
خدا از دهنت بشنوه، من که مردم از بس آی اسپورتو رفرش کردم
zenden
يكشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵، ۰۰:۱۱
خدا از دهنت بشنوه، من که مردم از بس آی اسپورتو رفرش کردم
-
يكشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵، ۰۰:۲۳
وزیر خدا لعنتت کنه که اول وستور دادی استقلال بازیکن نگیره الانم با تغییر مدیرعامل و هیئت مدیره تیمو بردی تو کما......لعنت به قیافه ت لر کچل لنگی
Milad
يكشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵، ۰۰:۴۵
بدون شک بهترین بازیکن ایرانه کاشکی بیاد
جواد
يكشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۵۶
خداییش حرف نداره...امسال 2تا خوب بگیریم یکیش اینه یکیشم شجاع...بقیه شون مثل وحید دیگه نا ندارن!!!!
میشه یعنی بیاد...............................
mmmmm
يكشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۰۲
لستقلالا بدلیل کمبود سهمیه بزرگسال دست نگه داشته شما که ادعای هواداری میکنی اطلاعاتو ببر بالا
-
يكشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۵۸
ماکه نفهمیدیم این کیسه کشا آخر حرفشون چیه. یه بار میگن منصوریان یه کاری کرد که امیری با قیمت زیاد بیاد پرسپولیس... یه بار میان لعنت و نفرین میکنن وزیر رو ........ یه بار به ما فحش میدن..... خوب آخه چکار کنیم که شما طرفداراتون کمه؟ ما از آدم پولدار تا فقیر طرفدار داریم....... همه قشر طرفدار پرسپولیس هستن و بودن و خواهند بود. شما برو با تبلیغات جعلی و عدد ساختن و دروغ برا خودت طرفدار جمع کن شاید به ما برسی. حالا یه هدایتی هم پیدا شده واسه ما خرج میکنه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر