فهرست

انگیزه استقلال برای جذب حدادی فر: نارضایتی قاسم از ذوب آهن

آی اسپورت - قاسم حدادی فر یکی از دو سورپرایز علی منصوریان برای هواداران تیمش است. از دیروز که این خبر رسانه ای شده خیلی از استقلالی ها دوست دارند بدانند که آیا تیمشان شانسی برای گرفتن حدادی فر دارد یا نه. حدادی فر یکی از بازیکنان قدیمی ذوب آهن محسوب می شود و مدیر عامل این باشگاه که کلا خیلی سخت به بازیکنان کلیدی اش رضایتنامه می دهد در مورد هافبک خلاق تیمش سخت گیری بیشتری دارد.
همین دو سه روز قبل بود که سعید آذری در مصاحبه ای مدعی شد تیم های خواهان حدادی فر باید قید این بازیکن را بزنند چون ذوب آهن تحت هیچ شرایطی حاضر به صدور رضایتنامه قاسم نیست. استقلال، اما برای گرفتن رضایتنامه حدادی فر یک امیدواری ویژه دارد و آن چیزی نیست جز ناراحتی حدادی فر از دست مدیران ذوب آهن.
اگر خاطرتان باشد بعد از شکست 3-4 ذوب آهن مقابل گسترش فولاد، حدادی فر در مصاحبه ای عجیب مدعی شد که دیگر نمی تواند در ذوب آهن بماند و اگر چه با این تیم قرارداد دارد اما تحت هر شرایطی در پایان فصل از این تیم جدا خواهد شد. این مصاحبه استقلالی ها را به گرفتن حدادی فر امیدوار کرده هر چند که مدیران ذوب آهن مدعی اند، بعد از اتفاقات آن بازی جلسه ای با حدادی فر داشته اند و تمام سوتفاهم ها از بین رفته است.


کد خبر: 9408
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-12 07:44:29
نظر دهید
۱ نظر
آرش
يكشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۰۱
خیلی جالبه، آقای حدادی فر تو چند سال گذشته همیشه آخر فصل اعلام نارضایتی از شرایط موجود می کرد و از پیشنهاد میلیاردی پرسپولیس می گفت، چند فصل این قضیه اتفاق افتاد، ولی در نهایت باشگاه ذوب آهن قراردادش رو افزایش می داد تا جایی که ایشون در نهایت به قراردادی میلیاردی رسید، امسال هم باز همین قضیه تکرار شد، با این تفاوت که چون به طور واضح معلوم شده بود که برانکو حسابی رو حدادی فر نداره و در صورت داشتن ادعایی در این مورد زود ادعاش تکذیب میشه، ایشون این دفعه خودشون رو لینک دادن به استقلال تا باز هم قراردادشون رو با ذوب بهتر کنن، واقعا حرکت وقیحانه ای داره هر فصل انجام میده، استقلالی های عزیز خیلی رو ایشون حساب نکنن، ایشون کارش همینه، با این کار فقط قراردادش رو با ذوب بهتر میکنه. ما پرسپولیسی ها خوب خصلت این آقا رو فهمیدیم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر