فهرست
تلاش برای دعوت از رحمتی/ دانیال در ایران تنهاست!
تلاش برای دعوت از رحمتی/ دانیال در ایران تنهاست!

تلاش برای دعوت از رحمتی/ دانیال در ایران تنهاست!

آی‌اسپورت‌ ـ برنامه ورزش و مردم امروز  شامل  گفت‌وگوی دو نفره مهدی محمدنبی دبیرکل فدراسیون فوتبال و بهرام شفیع مجری این برنامه قدیمی بود. در این برنامه که نبی بدون سانسور به همه سوالات جواب داد، بهرام شفیع با حدت و شدت موضوع دروازه بان تیم‌ملی‌ را تعقیب می‌ کرد، بهرام شفیع با اشاره به بازی استقلال و فولاد به تعریف از مهدی رحمتی پرداخت و اینطور اظهارنظر کرد که حضور او در تیم‌ملی‌ برای جام‌جهانی ضروری است.

شفیع در یادآوری هایش درباره گل های خورده دانیال داوری صحبت کرد که همین موضوع باعث شد شائبه حمایت غیرطبیعی از مهدی رحمتی به ذهن ها تبادر کند. جالب اینکه در حالی که داوری اولین گلر ایرانی است که در بوندسلیگا بازی می‌ کند، موج خبری حمایت از رحمتی بلندتر از علاقه ای است که روزنامه نگاران باید به این دروازه بان داشته باشند. البته پاسخ نبی درباره دعوت احتمالی رحمتی این بود که او خودش به این دروازه بان علاقمند است و به هر حال این کارلوس کی‌روش  است که تصمیم نهایی را می‌ گیرد.

در اینکه رحمتی گلر شایسته ای است تردیدی وجود ندارد و چه بسا او امروز استقلال را به قهرمانی لیگ برساند. اما روزنامه نگارها و برنامه سازهای ایرانی این مسئله را نباید فراموش کنند که کارلوس کی‌روش  به جد افکار و ایده های خودش را دنبال می‌ کند و عاشق آنهاست. او هرگز مربی ای نبوده که از رسانه ها تاثیر بگیرد، کما اینکه اگر چنین بود امروز نیازی به تعریف ویژه از سید استقلالی ها در برنامه ورزش و مردم نبود.

     
آی اسپورت
2014-04-11 18:26:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر