فهرست
عابدینی: چرا بازی‌های تیم‌های آخر جدول همزمان با مدعیان قهرمانی است؟
عابدینی: چرا بازی‌های تیم‌های آخر جدول همزمان با مدعیان قهرمانی است؟

عابدینی: چرا بازی‌های تیم‌های آخر جدول همزمان با مدعیان قهرمانی است؟

آی اسپورت- امیر عابدینی در گفت‌وگویی در مورد برگزاری همزمان مسابقات هفته سی‌ام در ساعت 19 گفت: باید از تهمت و افترا اجتناب کنیم، دین هم به ما چنین دستوری داده اما گاهی اوقات اتفاقاتی می‌افتد که شائبه‌برانگیز است. وقتی 5 تیم در کورس قهرمانی هستند چرا باید تمام مسابقات هفته آخر به طور همزمان برگزار شود و ارباب جراید و رسانه‌ها توجه‌شان نسبت به دیدارهای پایین جدول کم می‌شود آن هم در حالی که 3 تیم در خطر سقوط قرار دارند. با این همزمانی عملا رسانه‌ها از پوشش کامل و مناسب دیدارهای پایین جدول غافل می‌مانند.

وی ادامه داد: چرا بازی‌های حساس انتهای جدول به طور همزمان ساعت 16 و 30 دقیقه امروز برگزار نشد یا اصلا چرا بازی‌های تیم‌های انتهای جدول روز پنج‌شنبه برگزار نشد؟ آیا قرار بود برای این تیم‌ها هم جشن قهرمانی بگیرند یا قرار بود برای آنها هم آتش‌بازی به راه بیندازند و مدالی توزیع شود؟ برگزاری مسابقات تیم‌های انتهای جدول با تیم‌هایی که در کورس قهرمانی هستند باعث می‌شود سیستم داوری، نظارت و ... به فراموشی سپرده شود.

به نقل از فارس، عابدینی تصریح کرد: داوران عالیرتبه و صاحب کلاس در بازی‌های حساس بالای جدول قضاوت خواهند کرد و چیدمان داوری برای تیم‌های پایین جدول مناسب نمی‌شود.

مدیرعامل باشگاه داماش گیلان تصریح کرد: بنابراین کسانی که باید از مواضع تهمت اجتناب کنند این کار را نمی‌کنند و خودشان باعث ایجاد علامت سؤال در اذهان می‌شوند. اگر در بازی‌های این هفته که هفته پایانی لیگ است غل و غشی وجود داشته باشد دیگر نباید رسانه‌ها، بازیکنان، واسطه‌ها یا مربیان را مورد اعتاب قرار داد بلکه این فدراسیون و سازمان لیگ و خود تاج و عابدینی هستند که مشکل دارند و باید خودمان را اصلاح کنیم. اینکه تعریف‌مان از فوتبال سالم چیست.

     
آی اسپورت
2014-04-11 18:33:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر