فهرست

بمب جدید در راه است؟ مذاکره استقلال با عالیشاه

آی اسپورت - صبح دیروز وحید امیری به باشگاه پرسپولیس رفت و قراردادش را با این تیم امضا کرد. حال با پیوستن امیری به پرسپولیس امید عالیشاه گزینه اول استقلالی ها برای سمت چپ این تیم است. عالیشاه در لیست فصل آینده برانکو قرار دارد اما به نظر می رسد با پیوستن امیری جایگاه او در این تیم به خطر بیفتد. امید در لیگ پانزدهم یکی از بازیکنان موثر پرسپولیس بود که توانست ۱۰ پاس گل بدهد و ۶ گل به ثمر برساند.
از باشگاه استقلال خبر می رسد آنها بعد از ناکامی در جذب امیری به دنبال کاپیتان فصل گذشته پرسپولیس رفته اند. عالیشاه که این روزها از عدم پیگیری باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد دلگیر است با پیشنهاد تیم رقیب واجه شده است. حال باید صبر کرد و دید آیا اسم عالیشاه به لیست یاغی اضافه می شود یا خیر؟!
 


منبع: خبرآنلاین
  ۸  
آی اسپورت
2016-06-12 08:49:45
نظر دهید

۸ نظر
ایمون زاید10103
يكشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۵۴
خودت م میدونی غیر ممکنه
-
يكشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۰۵
زرشک
امیر
يكشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۰۵
چقدردروغ وحاشیه اخه
ای اسپورت
کاپ
ورزش3
بنگاه های دروغ پراکنی
amirali
يكشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۲۱
خخخخخخخخخخخخخ
-
يكشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۱۴
ردپای مدیربرنامه ها و دلالها تو سایتای ورزشی مشهوده. میخوان قیمت عالیشاه رو برای پرسپولیس بالا ببرن برای همین یه روز مینویسن میره تراکتور یه روز میزنن میخواد بره استقلال. دقیقا این کار رو برای حاج صفی هم کردن. تو یه روز دو تا سایت خبر از رفتن حاج صفیِ بدون مشتری به استقلال و پرسپولیس دادن. مثل اینکه حق دلالی قرارداد وحید امیری مزه داده
4444 برزو 999999999
يكشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۲۴
زشت است و قد کوتاه! نمیخوایمش
حرف حساب
يكشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۲۳
دوست دارم مذاکره شون با عالیشاه رو علنی کنند تا دوباره یه ... دیگه از پرسپولیسی ها بخورند!! عمرا عالیشاه بره استقلال! بیچاره ها دلشون رو به چی خوش کردند!!
-
يكشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۵۲
چرا چرت میگی آی اسپورت تفکر بچگانه رو بذارید کنار
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر