فهرست
سوال روز: چرا یونایتد باید وسلی اسنایدر را از گالاتاسرای نجات دهد؟
سوال روز: چرا یونایتد باید وسلی اسنایدر را از گالاتاسرای نجات دهد؟

سوال روز: چرا یونایتد باید وسلی اسنایدر را از گالاتاسرای نجات دهد؟

آی اسپورت - شاید از اینکه بازیکنی مثل اسنایدر در اوج دوران فوتبالی اش به گالاتاسرای می رود تعجب کنید. شکی در این نیست که روبرتو مانچینی سرمربی گری تیم قدرتمندی را بر عهده گرفته است. در لیگ ترکیه هیچیک از تیم ها نمی توانند با تیم قدرتمند روبرتو مانچینی رقابت کنند.

پیش از حضور وسلی اسنایدر در گالاتاسرای او 97 بازی برای تیم ملی هلند انجام داده بود و برای رئال، اینتر و آژاکس بازی کرده بود. او در لیگ هلند، اسپانیا و ایتالیا قهرمان شده بود و در سال 2010 با اینتر قهرمان رقابت های لیگ قهرمانان شد. چرا این مهاجم 29 ساله باید به گالاتاسرای برود؟ آیا او برای پول دست به چنین اقدامی زده است؟

او در لیگ ترکیه فصل موفقی راپشت سر گذاشته است و در 35 مسابقه 13 گل برای تیمش به ثمر رسانده است.

عملکرد عالی او در رقابت های لیگ قهرمانان و لیگ ترکیه ظاهرا سران یونایتد را برای جذب وسلی اسنایدر متقاعد کرده است.

اسنایدر از آن دست هافبک هایی است که توانایی فوق العاده ی بازی سازی اش در کنار ویژگی های منحصر به فردی مانند سرعت و تکنیک بالا از او یک ستاره ساخته است. از این نظر می توانیم او را با خوان ماتا مقایسه کنیم. شاید اگر منچستر یونایتد در فصل نقل و انتقالات آینده بتواند این بازیکن را جذب کند ترکیب ماتا – اسنایدر پشت سر رونی و فن پرسی تیم مویس را دوباره تبدیل به یکی از بهترین تیم های لیگ برتر کند.

منچستر باید اسنایدر را از ترکیه نجات دهد. هر دو طرف این قضیه از این انتقال سود خواهند برد. هم اسنایدر که دوباره حضور در سطح اول اروپا را تجربه می کند و هم منچستر که توان هجومی اش بدون شک دو برابر خواهد شد.

     
آی اسپورت
2014-04-11 18:37:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر