فهرست
دلیل اصلی استقلال برای جذب حاج صفی: اعاده حیثیت
دلیل اصلی استقلال برای جذب حاج صفی: اعاده حیثیت

دلیل اصلی استقلال برای جذب حاج صفی: اعاده حیثیت

آی اسپورت - تمایل باشگاه استقلال به جذب احسان حاج صفی را می توان از زوایای مختلفی بررسی کرد. از یکطرف استقلال که روی رابطه خوب سرمربی اش با وحید امیری حساب ویژه ای باز کرده بود و امیری را بازیکن خودش می دانست، دیروز ضربه شدیدی از پرسپولیس خورد و این بازیکن به جای آنکه دوباره شاگرد منصوریان شود، راهی تیم رقیب شد. حالا استقلال با مطرح کردن نام حاج صفی به دنبال اعاده حیثیت است و قطعا در صورتی که این انتقال عملی شود، دیگر هیچ استقلالی ای از آبی پوش نشدن امیری ناراحت خواهد بود. این قضیه وقتی جالب تر می شود که بدانیم حاج صفی در لیست برانکو هم بوده و پرسپولیس علاقه زیادی برای  جذب این بازیکن ملی پوش داشته است.
از بعد فنی هم حاج صفی به معنای واقعی کلمه یک آچار فرانسه است. بازیکنی که هم می تواند دفاع چپ باشد هم هافبک چپ و در سایر نقاط خط میانی هم توانایی بازی دارد. قطعا خرید چنین بازیکن همه کاره ای یک خرید فوق العاده برای استقلال و علی منصوریان محسوب می شود البته به شرطی که حاج صفی هم حاضر شود به استقلال بیاید. او فعلا درباره پیشنهاد استقلال سکوت کرده و می خواهد اول تکلیف ماندن یا نماندنش در اروپا را مشخص کند و بعد در مورد پیشنهاد استقلال تصمیم بگیرد.

کد خبر: 9408
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-12 09:19:46
نظر دهید
۲ نظر
پاشا
يكشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۴۲
حاج صفی همیشه گفته که یه پرسپولیسیه. هیچوقت به تیم مافیا نمیره
-
يكشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۱۹
امیری هم گفته بود استقلالیه،بیرانوند هم گفته بود استقلالیه،..اصلا خیلی ها آبی بودن ....ولی درمورد مافیا باید بگم برید خاطرات امیرعابدینی را یه بار مرور کنید اونوقت میفهمید مافیا کیه...چطوری سرتیم های رقیب را میبرید با تبانی با فدراسیون ووزارت...ای خدا این ظلمه که یه لنگی حرف از مافیا برنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر