فهرست
باشگاه پرسپولیس: ذوب‌آهن باید به پلی آف برود نه ما!
باشگاه پرسپولیس: ذوب‌آهن باید به پلی آف برود نه ما!

باشگاه پرسپولیس: ذوب‌آهن باید به پلی آف برود نه ما!

آی اسپورت - شایعه کاهش سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا باعث نگرانی پرسپولیسی‌ها شده است. چون در این صورت آن‌ها باید باز‌ی‌ها را از مرحله پلی آف شروه کنند. به همین دلیل پندار خمارلو میر روابط عمومی این باشگاه گفته است:«در کل دنیا لیگ قهرمانان اروپا همواره به عنوان معتبرترین لیگ بین المللی محسوب می شود. در اروپا همیشه تیم های لیگ برتری در مسابقات لیگ قهرمانان حضور پیدا می کنند. اما در کشور ما قهرمان جام حذفی هم به این مسابقات اعزام می شود. با توجه به چنین موضوعی جا دارد تا کارشناسان فوتبال در این باره تجدیدنظر کنند. باشگاه پرسپولیس از فدراسیون فوتبال و اهالی این رشته تقاضا می کند که با بررسی دقیق این موضوع مشخص کنند کدام تیم ها باید در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشند. در صورت کار کارشناسی ما هم نظر همه اهالی فوتبال را خواهیم پذیرفت.»
این در حالیست که خود پرسپولیس در سال‌های اخیر چند بار به خاطر قهرمانی در جام حذفی به رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کرده است.

کد خبر:9402
  ۳  
آی اسپورت
2016-06-12 09:32:57
نظر دهید

۳ نظر
مشروح
يكشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۱۲
به عنوان یک پرسپولیسی میگم در این که لیگ معتبرتره شکی نیست ولی وقتی قوانین میگه قهرمان حذفی باید مستقیم بره (حتی اگه این قوانین اشتباه باشه) باید تمکین کنیم!
قرمز تراکتوری
يكشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۲۱
ذوب ، قهرمان حذفی هستش ، ذوب و اس خوزستان مستقیم میرن آسیا .
میخوان این چرتپولیسها قانون مملکنم عوض کنن
يكشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۵۹
فقط اس اس خورزستان قهرمان ایران ذوب اهن اصفهان برین پشت تلوزیون بازیهاشون تولیگ قهرمانان روببن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر