فهرست
حسینی: بنگر علیه من حرف نمی‌زند؛ به خاطر پول برنگشتم
حسینی: بنگر علیه من حرف نمی‌زند؛ به خاطر پول برنگشتم

حسینی: بنگر علیه من حرف نمی‌زند؛ به خاطر پول برنگشتم

آی اسپورت - آمدن سید جلال حسینی به پرسپولیس با رفتن محسن بنگر همزمان شد. محسن بنگر هم با پستی که کمی طعنه آمیز به نظر می‌رسید بازگشت حسینی را به او تبریک گفت. اما سید جلال مدعی است که با بنگر رفیق است و مطمئن است بنگر منظور بدی نداشته است. حسینی گفت:« باور کنید اصلا فکرش را هم نمی کنم که محسن بنگر بخواهد علیه من صحبت کند. ما چند سال با یکدیگر همبازی بودیم و هنوز هم با هم رفیق هستیم. با یکدیگر رفت و آمد خانوادگی داشتیم و اگر در یکی، دوساله رابطه مان کمتر شده فقط به خاطر این بود که در دو تیم متفاوت بازی می کردیم. مطمئنم یا بنگر آن صحبت ها را انجام نداده یا اگر انجام داده باشد منظورش به هیچ وجه با من نبوده است. من به هیچ وجه به دنبال حاشیه نیستم و معتقدم کسی نباید من و محسن بنگر را رو به روی هم قرار دهد.»
او درباره رفتن بنگر هم گفت:« به هر حال هر تیمی یک لیست ورود و خروج دارد و اگر قرار باشد هر سال هر بازیکنی که می خواهد جا به جا شود داد و بیداد راه بیندازد باید دائما شاهد یک جنجال باشیم. مثلا خود من سال گذشته با وجود فشارهایی که وجود داشت به جای پرسپولیس به نفت تهران رفتم اما در این یک سال شما یک مصاحبه از من بیاورید که علیه پرسپولیس و برانکو صحبت کرده باشم. سعی کردم در عمل خودم را نشان دهم تا اینکه در نهایت به هدفم رسیدم. »
حسینی شائبه بازگشت به پرسپولیس به خاطر پول را هم تکذیب کرد: «آنهایی که این حرف ها را می زنند احتمالا مرا خوب نمی شناسند. حاضرم با سند و مدرک با مردم صحبت کنم نه اینکه مثل برخی ها فقط حرف بزنم. بروید قراردادهای مرا نه تنها در سال گذشته با نفت بلکه با سپاهان هم نگاه کنید و میزان آنها را با سایر بازیکنان مقایسه کنید. هیچ وقت به خاطر پول تیمم را انتخاب نکردم و اولویتم برای بازی کردن در یک تیم مباحث مالی نبوده است. اگر الان به پرسپولیس پیوستم فقط به خاطر نام این تیم و هوادارانش است.»

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-06-12 10:31:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر