فهرست
جنگ برانکو-کی‌روش علنی شد؛ ملی‌پوشان تمرین نکنند، جریمه می‌شوند
جنگ برانکو-کی‌روش علنی شد؛ ملی‌پوشان تمرین نکنند، جریمه می‌شوند

جنگ برانکو-کی‌روش علنی شد؛ ملی‌پوشان تمرین نکنند، جریمه می‌شوند

آی اسپورت - برانکو ایوانکوویچ به بازیکنان ملی پوشش هشدار داد که حضور نداشتن در تمرینات به منزله جریمه شدنشان است. سرمربی پرسپولیس امروز در نشست خبری اش اعلام کرد که تمام بازیکنان این تیم اعم از ملی پوش و غیر ملی پوش باید در تمرینات این تیم و اردوی اکراین حاضر باشند و در صورتی که این اتفاق رخ ندهد آنها جریمه می شوند.
برانکو جزء مربیانی بود که همیشه با کی‌روش رابطه خوبی داشته و از عملکرد و تصمیمات او در تیم ملی دفاع می‌کرد. اما مثل این که باید این بار شاهد اولین تقابل سرمربی سابق و فعلی تیم ملی باشیم. دستور کی‌روش مبنی بر استراحت اجباری بازیکنان ملی‌پوش و شرکت نکردن آن‌ها در تمرینات تیم باشگاهی‌شان باعث عصبانیت برانکو شده است. سرمربی پرسپولیس در کنفرانس مطبوعاتی امروزش در این مورد گفت هرکسی در تمرینات غیبت کند، جریمه خواهد شد.
او در واکنش به این مسئله که این موضوع دستور کی‌روش بوده است، گفت: شما می‌دانید که آنها از چه کسی حقوق می‌گیرند؟ بازیکنان از باشگاه حقوق می‌گیرند و موظف هستند خودشان را در تمرینات به ما معرفی کرده و بعد ما تصمیم بگیریم که چه کار کنند.

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-12 12:30:06
نظر دهید

۲ نظر
ابراهیم محمدی
يكشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۴۲
خدایی حق داره اخه تاکی بایدبزارن کیروش هرکاری که میخادتواین فوتبال ماانجام بده.بازیکن بایددوران امادسازی وشروع فصل کنارتیمش باشه چون مهمترین زمانه براسرنوشت یه فصل باشگاه
-
يكشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۰۸
بازیکن زیر دست کیروش آماده تر می شه تا پروفسور
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر