فهرست
نگرانی روز؛ ایران – چین در مرز کره شمالی برگزار می‌شود
نگرانی روز؛ ایران – چین در مرز کره شمالی برگزار می‌شود

نگرانی روز؛ ایران – چین در مرز کره شمالی برگزار می‌شود

آی اسپورت - تیم ملی ایران در رقابت‌‌های مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2018 روسیه در تاریخ 16 شهریورماه امسال در دومین دیدار خود به مصاف تیم ملی چین خواهد رفت. طبق سیاست چینی‌ها، این کشور به منظور دربرگیری تمام کشور چین برای حمایت از تیم ملی فوتبال این کشور، رقابت‌های مختلف را در شهرهایی غیر از پایتخت یعنی پکن میزبانی می‌کنند.
بر همین اساس چینی‌ها برای میزبانی از تیم ملی ایران یکی از شهرهای شمال شرقی این کشور را تدارک دیده‌اند و قرار است این دیدار در شهر شانگ‌ینگ که واقع در مرز کره شمالی است برگزار شود. به این ترتیب به نظر می‌رسد سنگ‌اندازی‌ چینی‌ها برای دیدار با تیم ملی ایران از حالا آغاز شده و چه بسا شاگردان کی‌روش برای رویارویی با این تیم روزهای سختی را پیش‌رو داشته باشند.

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-12 12:24:33
نظر دهید

۲ نظر
-
يكشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۱۰
خب ما هم بازی رو تو اهواز برگزار کنیم تو استادیوم تختی که پرسپولیس بازی کرد. تازه سنگ اندازیش هم 100 درصده. شک نکن بیش از 100 هزار نفر میتونن دور استادیوم سنگ اندازی کنن. :))
-
يكشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۲۲
ماهم میتونیم بجای استادیوم ازادی که هیچ وقت برای بازی های ملی پر نمیشه ، بازی هارو توی اهواز ، تبریز ، مشهد ، اصفهان برگزار کنیم که صد در صد پر میشن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر