فهرست
آذری برنده نهایی حق آموزش برابر روس‌ها
آذری برنده نهایی حق آموزش برابر روس‌ها

آذری برنده نهایی حق آموزش برابر روس‌ها

آی اسپورت - رضا شکاری در سال های گذشته یکی از فوتبالیست های خبرساز نام گرفته است؛ او که در آکادمی ذوب آهن رشد کرد و به فوتبال ایران معرفی شد، وقتی در جام جهانی جوانان درخشش خیره کننده ای داشت، مورد توجه مسئولان باشگاه روبین کازان روسیه قرار گرفت و به این تیم رفت. نکته قابل توجه درباره انتقال شکاری به روبین کازان این بود که سعید آذری مدیرعامل وقت ذوب آهن ادعا می کرد این انتقال بدون اجازه باشگاهش صورت گرفته است.

در آن مقطع آذری نامه نگاری های متعددی انجام داد تا بتواند مانع این انتقال شود و در نهایت هم شکاری در گروی پرداخت مبلغی در حدود 100 هزار دلار به روبین کازان رفت و حضور در فوتبال روسیه را تجربه کرد. شکاری بعد از حضور در روبین کازان مدت کوتاهی نیز برای روستوف بازی کرد و بعد بار دیگر در یک انتقال پرسر و صدا راهی تراکتور شد. پس از گذشت چند سال بالاخره آذری توانست حق رشد(حق آموزش) این بازیکن را از تیم روسی بگیرد و حال به دنبال این است تا حق انتقال این بازیکن را نیز بتواند از باشگاه روسی دریافت کند تا حق باشگاه سابقش را به طور کامل دریافت کند.  سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد با انتشار سند مربوط به انتقال ۱۰۶ هزار یورویی توسط باشگاه روبین کازان به ذوب‌آهن، در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

«تو روزهای کرونایی لعنتی و روزهایی که باشگاه‌های استقلال‌، تراکتور، فولادخوزستان و ماشین سازی توسط فیفا جریمه‌های میلیون دلاری شدند، در این اوضاع پول حق آموزش بازیکن سابق ذوب‌آهن را از روس‌ها گرفتم. این تازه اولش است، تا گرفتن حق انتقال این مبارزه را ادامه می‌دهم. اونوقت نوبت خندیدن من به روش‌هایی است که اون بازیکن گفت به آذری خندیدن. این پول توانست به ذوب‌آهن کمک بکند که پول دادگاه کاس را بدهند برای گرفتن حق انتقال نهایی. منتظر اون روز میمونم.»

۲    
آی اسپورت
2020-03-27 14:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر