فهرست
داماش یک - مس کرمان یک: سقوط!
داماش یک - مس کرمان یک: سقوط!

داماش یک - مس کرمان یک: سقوط!

آی اسپورت -

ساعت 19 ، ورزشگاه شهید عضدی 

گل: احمد حسن زاده دقیقه 43 (مس) - مسعود حسن زاده دقیقه 82 (داماش)

تماشاچی : 5 هزار نفر 

داور:غلامرضا جباری

اخطار:

پویا سیف پناهی دقیقه 57، فرهاد سالاری پور دقیقه93 ، فرزاد حسین خانی دقیقه 94 (مس)

داماش : 

بهنام لایقی فر، هادی محمدی، محمد سیاه، رسول سروش نیا، محمدرضا الماسخاله(مصطفی حاجتی از دقیقه 63)، محمدرضا مهدوی، رضا کاردوست، ابوالفضل حاجی زاده، روح الله سیف الهی( از دقیقه 57 محمد دادرسی)، مسعود حسن زاده، سعید قدمی( از دقیقه 46 امین متوسل زاده).

سرمربی: علی نظر محمدی

مس کرمان:

آرمان شهدادنژاد، پویا سیف پناهی، هادی تامینی، احمدرضا زنده روح، فرزاد حسین خانی، فرهاد سالاری پور، میلاد جهانی، مجتبی ترشیز، احمد حسن زاده( از دقیقه 86 سجاد حسین زاده)، ادینهو( از دقیقه 93 احسان پور شیخ علی)، کریم اسلامی( از دقیقه 80 دیوید اوپوکو).

سرمربی : لوکا بوناچیچ

نیمه نخست:

بازی دو تیم در حالی آغاز شد که مس از پیش سقوطش مسجل شده بود و داماش برای بقا باید در ابتدا پیروز از میدان خارج میشد و بعد منتظر نتایج دو تیم ذوب آهن و فجر در برابر حریفانش می ماند.

داماش در دقیقه 7 توسط سیف الهی می توانست بازی را به سود خود کند که ضربه بی دقت او به خارج رفت. در دقیقه 19 ادینهو هم یک تک به تک عالی را از دست داد تا بازی بعد از آن رو یه سردی بگراید.

بر خلاف انتظار همه این مسی ها بودند که توانستند در دقیقه 43 گل برتری بازی را به ثمر برسانند تا در نهایت نیمه نخست با پیروزی یک بر صفر مهمان به پایان برسد.

نیمه دوم:

در همان ابتدای بازی یک پنالتی را امین متوسل زاده تازه به میدان به تیرک دروازه کوبید تا بزرگترین شانس داماش را برای زدن گل تساوی از دست بدهد.

بعد از این اتفاق و خبر شنیدن گل پیروز فجر برابر ملوان و بعد ذوب آهن برابر راه آهن بازی رو به سردی گراید و داماش با بی انگیزگی به بازی پرداخت.

گل دیر هنگام داماش کور سوی امید را به اردوی داماشی ها آورد که هرگز تاثری در ماندن داماش نداشت و مس با این نتیجه داماش را هم با خود به لیگ یک کشاند

شرح گلها:

داماش 0-1 مس: پاس عالی عبدالکریم اسلامی به احمد حسن زاده رسید تا او کار سختی برای به ثمر رساندن گل برتری مس نداشته باشد.

داماش 1-1 مس: ضربه کرنر محمدرضا مهدوی با ضربه سر مسعود حسن زاده گل تساوی داماش را به ارمغان آورد.

     
آی اسپورت
2014-04-11 20:56:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر