فهرست
واکنش روز؛ عذرخواهی احمدی از استقلالی‌ها
واکنش روز؛ عذرخواهی احمدی از استقلالی‌ها

واکنش روز؛ عذرخواهی احمدی از استقلالی‌ها

آی اسپورت - دیروز در جریان بازی استقلال و شهرخودرو صدای محمدرضا احمدی پخش شد که در حال کری خواند برای استقلالی ها بود و این موضوع شدیدا خشم هواداران استقلال را برانگیخت. پس از بازی احمدی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش از هواداران این تیم عذرخواهی کرد.

 

 

۵ ۶  
آی اسپورت
2019-12-06 11:20:00
نظر دهید

۶ نظر
علی
جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸، ۱۲:۵۶
دمش گرم کیسه سوراخه شانس اوردن جام حذفی به ما نخوردن وگرنه دوباره سوراخشون میکردیم
KEAN
جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸، ۱۳:۰۷
دقیقا کجا عذرخواهی کرده؟ما که نمیبینیم این مرتیکه سنجاب فیس به قدری پررو شده که حتی عذرخواهی هم نمیکنه،سر بازی استقلال به استقلال توهین میکنه آب از آب تکان نمیخوره
ایرانی
جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸، ۱۴:۱۷
مردک بی شرف عذرخواهیت کجاست؟
۴
رضا کیان
جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸، ۱۴:۵۰
غلط کرده اضافی هم خورده الدنگ بی شخصیت بی تربیت ...مثل یک انگل متعفن از کنار گزارش تیم بزرگ استقلال میخورن و مثل گوریل شکم در می آرن بعد اینجور به آشغال خواری مشغول میشن وقتی صداوسیمای تا خرتناق حکومتی اینطور به فضولات خوری علیه استقلال مشغوله وقتی مجری های صداوسیما صبح تا شب در حال زشت ترین اهانت ها به استقلال در حمایت از پرسپولیسشان هستند دیگر باید بفهمید که پرسپولیس تیم حکومت است مسئله ما به غلط کردم افتادن یک الدنگ دوزاری نیست مسئله ما حکومتی بودن تیم رقیب است که از بالا تا پائینش حمایت حکومتی میبارد !
۴
آرمین
جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸، ۱۵:۰۵
در کل متن هیچ نشانه ای از پشیمانی یا عذرخواهی از گفته هاش به چشم نمیخوره و بیشتر برای توجیه کار زشت و آماتور خودش تلاش کرده تا خودش رو مبرا کنه! در صورتیکه اولین مشخصه یک گزارشگر حرفه ای تلویزیونی بی طرف بودنشه و ایشون هنوز فرق بین استودیوی صدا و سیما و کوچه و بازار و خونه شون رو تشخیص نمیده و نمیدونه که هر توهینی حتی به لحن شوخی وقتی به هر طریقی از رسانه ملی پخش میشه مطمینا تبعات زیادی می تونه داشته باشه!
۲
احسان تاجی
جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸، ۱۵:۰۶
به گوه خوری افتادن هر لنگی رو باید به چشم دید مستراب کثافت!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر