فهرست
ترابی منتفی شد: محمدی فردا به آرزویش می‌رسد
ترابی منتفی شد: محمدی فردا به آرزویش می‌رسد

ترابی منتفی شد: محمدی فردا به آرزویش می‌رسد

آی اسپورت - برانکو از مدیران پرسپولیس خواسته تا فردا، تکلیف نقل و انتقالات را مشخص کنند و پرونده 6 سهمیه لیگ برتری تیم را ببندند. پرسپولیسی‌ها تا امروز سیدجلال، امیری، انصاری و بیرانوند را خریده‌اند و دنبال یک نفر از بین ترابی و محمدی، در کنار یک مدافع میانی یا مهاجم هدف هستند. قرار بود پرسپولیسی‌ها امروز مذاکرات نهایی را با ترابی انجام دهند و فردا، سراغ قطعی کردن محمدی، نانگ یا خلیل‌زاده بروند.

مدیران سایپا با جواب منفی مجدد به پرسپولیس، راه را برای انتقال مهرداد محمدی باز کردند. محمدی که در دوران نوجوانی لیدر پرسپولیس بوده، زمستان فصل پیش با وجود توافق مدیران استقلال و راه آهن انتقال به تیم آبی پایتخت را رد کرد. در روزهای گذشته هم سپاهان و پیکان پیشنهادات خوبی برای جذب او داده‌اند اما مدیر راه آهن فقط حاضر شده این بازیکن را به پرسپولیس بدهد. با کم شدن احتمال حضور ترابی در پرسپولیس، محمدی سرانجام می‌تواند پیراهن تیم محبوبش را بپوشد.

بر اساس توافق اولیه، پرسپولیسی‌ها باید حدود 700 میلیون برای رضایتنامه محمدی پرداخت کنند که قرار است در مذاکرات نهایی، از این رقم کاسته شود. رقم درخواستی سایپا برای رضایتنامه ترابی، بیش از دو برابر این مبلغ و حدود یک و نیم میلیارد تومان بود.
کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-12 17:58:27
نظر دهید

۲ نظر
-
يكشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۴۰
ما محمدی رو خیلی بیشتر از ترابی دوست داریم
-
يكشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۴۹
بهتر پرسپولیس اینجور بازیکن هایی میخواد ، در عین داشتن کیفیت عاشق پرسپولیس هستن و تعصب دارن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر