فهرست
واکنش/ بازیکنان ترکیه و کرواسی از بازی شان می گویند
واکنش/ بازیکنان ترکیه و کرواسی از بازی شان می گویند

واکنش/ بازیکنان ترکیه و کرواسی از بازی شان می گویند

آی اسپورت- بازیکنان دو تیم ترکیه و کرواسی درباره بازی شان صحبت کردند. صحبت های بازیکنان را در زیر می خوانیم.
لوکا مودریچ: مطمئنا بازی سختی بود. از عملکرد خودمان راضی هستیم. می توانستیم 2 یا 3 گل دیگر هم بزنیم. آردا بازیکن خیلی خوبی است. اما امروز ما برنده شدیم و صحبت زیادی نمی توان در این باره کرد. بهتر از ترکیه بازی کردیم.
ایوان راکیتیچ: خوب بازی کردیم. مثل همه بازی هایمان مقابل ترکیه در گذشته باز هم کار سختی داشتیم. برای آن ها احترام زیادی قائلم اما ما امروز بهتر بازی کردیم. من مقابل آردا بازی کردم. امروز او برادر من است. بازی کردن مقابل او باعث افتخار است.
آردا توران: اول از همه باید معذرت خواهی کنم که امروز عملکرد ضعیفی داشتم. فکر می کنم بد بازی کردم. همه تیمی هایم تمام توانشان را گذاشتند. کرواسی تیم خوبی است. می توانستیم مساوی کنیم اما نشد. بهترین عملکردمان را ارائه خواهیم داد. تورنمنت هنوز تمام نشده است. اما بعد از این شکست باید به همدیگر انگیزه دهیم. امیدوارم در نیس و مقابل اسپانیا عملکرد بهتری داشته باشیم. تسلیم نمی شویم.
ماریو ماندژوکیچ: کیفیتمان را نشان دادیم. این همان کرواسی ای بود که انتظار داشتیم و همان چیزی که مردم می خواستند ببینند. درباره گل ها نگران نیستم. چه کسی خوشحال می شد اگر من 2 گل می زدم اما باز می باختیم؟ موقعیت هایی ایجاد کردیم و می توانستیم بیشتر هم گل بزنیم. حالا باید استراحت کنیم و به مردم کرواسی اجازه دهیم جشن بگیرند. چک بازیکنان جوان زیادی دارد. نباید هیچ کس را نادیده بگیریم. جو ورزشگاه عالی بود. بدون این تماشاگران فوق العاده نمی توانستیم نتیجه امروز را کسب کنیم. باید پاسخ حمایت آن ها را بدهیم. مطمئن باشید تمام تلاشمان را می کنیم.کد خبر 9404
 
     
آی اسپورت
2016-06-12 19:57:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر