فهرست
هشدار جدی یوفا به روسیه و انگلیس:از جام کنار گذاشته می‌شوید
هشدار جدی یوفا به روسیه و انگلیس:از جام کنار گذاشته می‌شوید

هشدار جدی یوفا به روسیه و انگلیس:از جام کنار گذاشته می‌شوید

آی‌اسپورت- اتحادیه فوتبال اروپا در هشدار به هواداران دو تیم روسیه و انگلیس که در چند روز اخیر رفتارهای خشونت‌‌آمیزی را در قبال یکدیگر داشته‌اند، اعلام کرد که اگر این رفتارهای خشونت‌آمیز ادامه پیدا کند، تیم‌های ملی دو کشور را از مسابقات کنار خواهد گذاشت و به آنها حق حضور در ادامه مسابقات را نخواهد داد.

تیم‌های ملی فوتبال انگلیس و روسیه در حالی شب گذشته در اولین بازی خود از مرحله گروهی مسابقات یورو 2016 در ورزشگاه ولودروم شهر مارسی به تساوی یک بر یک مقابل هم رضایت دادند که پس از بازی هواداران دو تیم بار دیگر با یکدیگر درگیر شدند. پس از پایان این دیدار شماری از هواداران دوآتشه روسیه به سمت هواداران انگلیسی حمله کردند تا درگیری‌های دو طرف بار دیگر از سر گرفته شود.

اتحادیه فوتبال اروپا همچنین عصر بعدازظهر امروز با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده بود که تحقیقات برای رسیدگی به اغتشاش هواداران تیم ملی روسیه در شهر بندری مارسی را آغاز کرده است و احتمال دارد که روس‌ها را به خاطر درگیری خشونت‌آمیز هواداران‌شان با هواداران تیم ملی انگلیس مجازات کند. به گزارش پلیس مارسی، در جریان درگیری هواداران دو تیم 35 نفر زخمی شده‌اند.


کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-06-12 20:52:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر