فهرست
رحمتی: از دست رفتن لیگ و جام حذفی باعث شرمندگی‌ام شد
رحمتی: از دست رفتن لیگ و جام حذفی باعث شرمندگی‌ام شد

رحمتی: از دست رفتن لیگ و جام حذفی باعث شرمندگی‌ام شد

آی‌اسپورت- مهدی رحمتی پس از مدت‌ها در مورد شکست در فینال جام حذفی به صحبت پرداخت. کاپیتان استقلال در باره از دست رفتن قهرمانی لیگ برتر و جام حذفی گفت:«لیگ و جام حذفی تمام شد اما شرمندگی‌اش برای ما ماند.پس از فینال جام حذفی رویم نمی‌شد به خانه بروم ولی فوتبال است و می‌گذرد. من از این فینال‌ها زیاد دیده‌ام.وقتی در فجرسپاسی بازی می‌کردم،در فینال حذفی به ذوب آهن باختیم.همچنین در بازی السد قطر در ضربات پنالتی شکست خوردیم و توپی را نتوانستم مهار کنم.بعد از بازی ذوب آهن شرایط سخت بود اما زندگی در جریان است و می‌گذرد».
 
 
 
کدخبر:9412
 
  ۱۱  
آی اسپورت
2016-06-12 23:03:51
نظر دهید

۱۱ نظر
-
يكشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۴۳
اعتراف جوجه اردک زشت آسیا
م.ر
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۵۷
متظاهر، سیاه باز، دورو ، پول پرست ، بیشخصیت و مغرور. بعنوان یه استقلالی میگم اینها صفات توست!
آبی دل
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۰۰
مکتب استقلال به حضور بازیکنانی مثل رحمتی بیشخصیت که معامله خود را حواله تماشاگران میدهند و یا جلوی میلیونها بیننده حرمت استاد و مربی چندساله خود را نگاه نمیدارند نیازی ندارد.
جوجه کلاغ آسیا...همه کاره تیم ما
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۲۹
این همون نیست چهارتا خورد، این همونه؟
یک حقیقت تلخ...
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۳۴
البته که برای جنابعالی "زندگی در جریان است و می‌گذرد". اصلا چرا نگذرد؟؟! قرارداد چندساله و چند میلیاردی بستی و خیالت راحته! شدی پدرخوانده جدید و کسی هم عرضه نداره جلوت واسته... معلومه که میگذرد!
فرهاد
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۳۷
بعنوان یک استقلالی از اینکه جنابعالی به خودسرانه‌ترین شکل ممکن و با تصمیم شخصی‌ برای جذب و جابجایی بازیکن اقدام میکنید و با رفتارهای زشت و دخالت‌های تمام‌نشدنی به اعتبار تیم محبوبم لطمه میزنید نگرانم.
ایرانی
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۴۲
جناب رحمتی مافیای جدید و مالک و همه کاره استقلال!
نیلوفر
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۴۳
کاش یه ذره از شعور و معرفت و شخصیت طالبلو رو رحمتی داشت!
علیرضا تیموری
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۰۷
همین حاشیه سازی های جنابعالی ول کن استقلال نیست و عامل بیشتر بدبختی مظلومی تویی
-
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۳۴
رحمتی فکر میکنه استقلال ارث پدری اونه!
افشین
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۱۴
اابته که برای جناب پدرخوانده زندگی در جریان است و میگذرد چه اینکه با قراردادهای میلیاردی و کارانه و تبلیغات و درامدهای جانبی چند میلیاردی باید هم خوب بگذرد که میگذرد!!! اما جناب پدرخوانده،برای مردم و هوادارانی که در این وامصیبتای اقتصادی و فرهنگی و کمبود آزادی های دیگر تنها و تنها دلخوشی و فراغت از این روزمَرگی و روزمَرِگی تماشا و لذت بردن از بازی تیم محبوبش است چه!؟برای آنها هم میگذرد!؟ برای هوادار پیر وجوانی که در هر شرایط و باهزاران مصیبت در ورزشگاه و خانه به امید یک بازی خوب به تو و دوستانت خیره میشود چه!؟آیا میگذرد؟ باید هم شرمسار هم باشی با اینهمه جفا که در فصل گذشته انجام دادی،جناب پدرخوانده ی متظاهر به اخلاق ....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر