فهرست

در اینستاگرام برهانی اتفاق افتاد: طعنه به سبک شماره 9 استقلال

آی اسپورت - آرش برهانی که در لیست خروج باشگاه استقلال قراردارد با پستی اینستاگرامی طعنه ای به مسئولان این باشگاه زد. برهانی با انتشار عکسی در کنار جواد نکونام و هاشم بیگ زاده از امنیت و آرامش در کنار دوستانش گفت. او در این پست نوشت: "دوستی عجب امنیت خوبیست، می توانی با خود خودت باشی، دردهایت را بدون خجالت هرچند کم و ناچیز با او درمیان بگذاری، از حماقت هایت بگویی از سادگی و اعتماد به کسانی که لیاقت پاکی، صداقت و یکرنگیت را نداشتن."
برهانی که از سال 1384 به طور مداوم در استقلال بازی کرده ، بیشترین تعداد سال بازی مداوم در این تیم را داشته و بیشترین تعداد گل زده در تاریخ استقلال را دارد اما همیشه به آرش گل نزن معروف بوده است چون موقعیت های زیادی از دست می دهد. برهانی در سه سال گذشته تقریبا هر فصل تا آستانه جدایی از استقلال پیش رفته بود اما هر بار سابقه بالایش مانع از فسخ قراردادش شده بود اما این بار دیگر ، او در لیست بازیکنان منصوریان جایی نداشت. 
برهانی که فسخ قراردادش ، تقریبا چیزی نزدیک به یک میلیارد تومان هزینه های تیم را کم می کند ، یکی از گران قیمت های استقلال است که در کنار حنیف عمران زاده ، میلاد فخرالدینی و امید ابراهیمی و ویحد طالب لو ، با جدایی شان از استقلال ، 5 میلیارد تومانی هزینه های آبی ها را کاهش می دهند و سببمی شوند تا این تیم بتواند خریدهای جدیدش را داشته باشد. خریدهایی مثل بختیار، وریا و فرشید باقری که هزینه 3.5 میلیارد تومانی شان ، فریاد وزیر ورزش را به همراه داشت و سبب شد مسیر بستن قراردادهای استقلالی ها متوقف و سپس کند شود. آبی ها خیلی دوست داشتند وحید امیری و حدادی فر را جذب کنند. امیری پرسپولیسی شده و قاسم هم هنوز با آنها امضاء نکرده است.
برهانی اما در تصویری که منتشر کرده ، در کنار جواد نکونام و هاشم بیک زاده ، دو یار و رفیق قدیمی اش در استقلال است که هر دو در شرایطی مشابه آرش در مسیر جدایی از استقلال قرار گرفتند.منبع: خبرآنلاین
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-13 07:49:50
نظر دهید

۲ نظر
-
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۰۹
خدایی نا مردیه
رحمتی نماد بازیکن سالاری
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۳۳
آرش مورد تایید عالیجناب رحمتی (کاپیتان و همه کاره و صاحب جدید استقلال) نبودند؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر