فهرست
پشت پرده پیشنهاد استقلال به عالیشاه؛ دلخوری از پرسپولیس
پشت پرده پیشنهاد استقلال به عالیشاه؛ دلخوری از پرسپولیس

پشت پرده پیشنهاد استقلال به عالیشاه؛ دلخوری از پرسپولیس

آی اسپورت - بلافاصله بعد از پایان لیگ برتر قرار بود امید عالیشاه یکی از آنهایی باشد که به اروپا می رود. گفتند پیشنهادی از لیگ ترکیه دارد و کلی حرف و حدیث در این باره پیچید اما حالا او جدی ترین پیشنهادش از تراکتورسازی تبریز است و خودش می گوید به استقلال هم نمی رود! خبر پیغام باشگاه استقلال به امید عالیشاه مثل بمب در فضای فوتبال پیچید. تماسی که از سوی امید عالیشاه تکذیب شد. بعد از این خبر، حمله هواداران پرسپولیس به صفحه شخصی امید عالیشاه بازی را عوض کرد. چند هزار طرفدار پرسپولیس به صفحه عالیشاه در اینستاگرام رفتند و بیش از 10 هزار نفر برای او کامنت گذاشتند که در پرسپولیس بماند و به استقلال و حتی تراکتور نرود.
عالیشاه شاید باورش نمی شد که پرسپولیسی ها تمددید قراردادش را این قدر به تاخیر بیاندازند. او چند هفته ابتدایی بعد از پایان بازی های لیگ امید داشت برود لیگ ترکیه ولی پرسپولیسی ها شاید این حرف را کمی بازار گرمی می دانستند. بعد هم که رفتند سراغ خریدهای جدید و در پست او هم وحید امیری را خریدند و هم به سراغ ساسان امیری رفتند. تازه بازیکنانی مثل علیپور و احمدزاده هم از سال قبل می توانستند در این پست بازی کنند . حتی مهرداد محمدی هم اگر به پرسپولیس بیاید ، می تواند وینگر چپ و راست قرمزها بازی کند. این ترافیک شدید و سرنوشت بازیکنانی مثل بنگر ، کفشگری ، نورمحمدی و دیگرمازندرانی های پرسپولیس که امسال یک به یک دارند جای شان را به لرستانی ها می دهند ، حسابی اضطراب عالیشاه را بالا برده. او در این مدت در دو مصاحبه جداگانه از این گفته که برای پیشنهاد پرسپولیس لحظه شماری می کنداما خبری از مذاکره با او نشده است . حتی روز یکشنبه چند سایت خبر از تمدید قراردادش دادند ، در حالی که خودش می گفت هیچ تماسی با او گرفته نشده.
عالیشاه بعد از تعلل باشگاه پرسپولیس در انجام مذاکره نهایی، مذاکراتی هم با تراکتورسازی تبریز داشت و مردد شده بود معافیت تحصیلی‌اش را باطل کند و برای گذران خدمت سربازی به تراکتورسازی برود. او که در حال حاضر دانشجو است از تراکتوری ها خواسته تا مدت زمان حضورش در این باشگاه جزو خدمت سربازی اش حساب شود.
باشگاه استقلال هم تمایل زیادی داشت وینگر چپ سرخ ها را به خدمت‌ بگیرد اما پیشنهاد مالی عالیشاه برای استقلال زیاد بود. حتی استقلالی ها به رقم مدنظر عالیشاه نزدیک شدند اما مرغ کاپیتان سرخ ها فقط یک پا داشت و تخفیفی نداد. عالیشاه در پستی اینستاگرامی خیال هوادران پرسپولیس را راحت کرد و گفت استقلالی نمی‌شود و پیراهن سرخ تبریز را ترجیح می‌دهد. با این پست عالیشاه، استقلالی ها مطمئن شدند مذاکره با امید بی‌فایده است و او خیال پوشیدن پیراهن آبی را ندارد. امید یکی از محبوب‌ترین بازیکنان پرسپولیس است و طبیعی است نتواند به سادگی از عشق خود به پرسپولیس و هوادارانش بگذرد.
تعلل باشگاه پرسپولیس باعث شد او پیغام‌ها و پیشنهادهای دیگر را بشنود و مذاکره کند البته برانکو هم وارد عمل شد و به باشگاه پرسپولیس دستور داد باید کار عالیشاه را تمام کنید و او باید بماند. امید عالیشاه امروز به تهران می‌آید تا با باشگاه پرسپولیس مذاکره کند. اگر این مذاکره با توافق همراه نباشد، عالیشاه راهی تراکتورسازی خواهد شد. اگر چه هنوز هم یک واسطه نقل و انتقالاتی مدعی است اگر استقلالی‌ها بخواهند، می‌تواند عالیشاه را بیاورد!
 
منبع: خبر آنلاین
     
آی اسپورت
2016-06-13 10:14:20
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر