فهرست
اقدام عجیب سپاهان؛ بازی خداحافظی برای مازادها؟
اقدام عجیب سپاهان؛ بازی خداحافظی برای مازادها؟

اقدام عجیب سپاهان؛ بازی خداحافظی برای مازادها؟

آی اسپورت - روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با انتشار بیانیه ای، توضیحاتی را در مورد لیست بازیکنانی که دیروز اعلام شده بود را ارائه کرد. در این بیانیه آمده است: «اطلاعیه دیروز باشگاه در مورد بازیکنانی که براساس نیاز فنی سرمربی با آنها تمدید قرارداد و یا ادامه همکاری صورت نمی پذیرد واکنش های مختلفی را در پی داشت. برخی بازیکنان نسبت به این مسئله انتقاد داشتند که چرا با وجودی که قراردادشان به پایان رسیده نامشان در این اطلاعیه برده شده است.
از آنجایی که بعضا این بازیکنان محترم با توجه به علاقه خود به سپاهان در مصاحبه های خود عنوان می کردند که قراردادشان با سپاهان به پایان رسیده و هنوز فردی از باشگاه برای تمدید با آنها تماس نگرفته و یا همچنان منتظر سپاهان هستند، این اطلاعیه که در نهایت احترام صادر شد و عدم نیازهای فنی سرمربی برای فصل آتی را مشخص کرد با این رویکرد که بازیکنان برای وضعیت خود و پاسخ مثبت به سایر پیشنهاداتشان از تیم های دیگر اقدام کنند، ضروری بود.
چند بازیکن محترم دیگری نیز که قرارداد داشتند اما در لیست عبدالله ویسی در سپاهان فصل جدید نبودند نیز طبیعی بود که بحث عدم تداوم همکاری برای این بزرگواران مطرح بود تا بتوانند پس از طی مراحل لازم برای پیوستن به تیم جدید خود اقدام نمایند.
همانگونه که در اطلاعیه دیروزدر کمال احترام، سپاس و قدردانی اسامی بازیکنان را اعلام کرد، بازهم تاکید می کنیم که با توجه به اعلام عبدالله ویسی سرمربی تیم فوتبال سپاهان و به منظور روشن شدن تکلیف بازیکنان و اقدام آنها برای پیوستن به تیم جدید اسامی بازیکنان اعلام شد. باز هم از همه تلاشها و زحمات این بازیکنان در روزهای تلخ و شیرین سپاهان قدردانی می کنیم و زحمات آنان را فراموش نمی کنیم.
طبیعی است سپاهان برای برخی از این عزیزان و بازیکنان با سابقه به منزله خانه آنهاست و عدم حضور در لیست سرمربی در این فصل، باعث قطع همکاری و رابطه در حوزه های دیگر نخواهد شد. همچنین باشگاه به عنوان خانه این طلایی ها، خود را ملزم می داند برای بازیکنان با سابقه سپاهان که در این لیست اعلام شده اند، در روزی که تمایل به خداحافظی از دنیای فوتبال به عنوان بازیکن داشته باشند مراسم در خورشان خداحافظی را برگزار کند.
 
کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-06-13 10:28:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر