فهرست
امیری: هربار استخاره کردم جواب آمد پرسپولیس بهتر است
امیری: هربار استخاره کردم جواب آمد پرسپولیس بهتر است

امیری: هربار استخاره کردم جواب آمد پرسپولیس بهتر است

آی اسپورت - وحید امیری قطعا مهم‌ترین چهره فصل نقل و انتقالات ایران بود. او که سرانجام پس از کلی هیاهو و شایعه به پرسپولیس پیوست صبح امروز با رادیو ورزش مصاحبه کرد. او توضیحاتی درباره ماجرای پیوسنتش به پرسپولیس داد:
 
*وقتی لیگ تمام شد من به اردوی تیم ملی رفتم و تشخیص دادم که باید به تیم ملی بروم و این از هر چیزی مهمتر است و تصمیم گرفتم فکرم را به چیز دیگری مشغول نکنم. ولی در فضای مجازی خیلی از من نقل قول منتشر می شد که بخشی از وجهه من در اجتماع از دید مردم خراب شد که من چقدر درخواست پول کرده ام یا اینکه از قول من برای علاقمندی ام به استقلال مطلب زده بودند. ولی الحمدلله تمام شد و من انتخابم را کردم و امیدوارم بتوانم با تیم جدیدم لطف مردم را جبران کنم.
 
*من تمام سعی و تلاشم را کرده ام و سعی می کنم که خیلی از جوانان و انگیزه شان این است که بازیکنان لیگ برتری را الگوی خودشان قرار می دهند و در همان لحظه ممکن است خیلی ها به دید دیگری به ما نگاه کنند و باید نکته مثبتی از خودمان برجای بگذاریم و باید با رفتار و فوتبال مان کاری کنیم که اخلاق بماند و خصلت پهلوانی را از خودمان برجای بگذاریم. به نظرم این بهتر است و من هم تمام تلاشم را می کنم که الگوی مناسبی برای استقلال باشم. درباره جو تیم مان هم باید بگویم واقعا جو پرسپولیس جو خاصی است و امیدوارم که شرمنده مردم نشوم.
 
*نمی دانم این بحث ها از کجا باز می شود که فلانی فلان قدر پول به من داده که به پرسپولیس بروم . ولی در این مدت وقتی خانواده ام برای من استخاره گرفتند و هر بار این جواب آمد که بهتر است به تیم پرسپولیس بروم، وقتی چنین دیدم دیگر شک نکردم و تصمیمم را گرفتم و به پرسپولیس رفتم و به مسایل مالی کمترین فکر را کردم.
 
کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-13 11:07:05
نظر دهید

۲ نظر
مهرشاد
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۲۶
اقای امیری لطفا برای شعور مردم ارزش قائل شدن و اینگونه با این جملات خود را خفیف نکنید کاملا برای اذهان عموم اشکار است که تا وقتی مبلغ پیش پرداخت هنگفت را از عابر بانک پرسپولیس نگرفتید قرداد نیستید مثل مرد بگید برام پول مهمه تو سنی که هستم
امیر تبریز اوغلی ضد نگ و کیسه
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۱۵
سال دیگه همین موقع حالت رو میپرسم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر