فهرست
با حضور پادوانی/ استقلال «کامل» شد؟
با حضور پادوانی/ استقلال «کامل» شد؟

با حضور پادوانی/ استقلال «کامل» شد؟

آی اسپورت- بعد از یک مانور کامل روی تمامی مدافعانی که شرایط حضور در استقلال را داشتند از منتظری تا پورقاز و کنعانی زادگان بالاخره منصوریان با جذب یک نفتی سابق یعنی لی آندرو پادوانی آرام گرفت. مدیربرنامه های این برزیلی اعلام کرده باید او را استقلالی بدانیم آنهم با قراردادی 3 ساله. با حضور او به عنوان پنجمین سهمیه لیگ برتری استقلال، لیست بازیکنان بزرگسال این تیم پر شده و آبی ها دیگر نمی توانند بازیکنی را جذب کنند مگراینکه بازیکنی مثل روزبه چشمی از فهرست خارج یا لیست فروش دوم علنی شود و یا زیر 23 سال داشته باشد. مرور فهرست فعلی استقلال نشان می دهد آبی ها تقریبا به ترکیب کاملی رسیده اند بخصوص اگر مگویان و ابراهیمی ماندنی شوند.
درون دروازه؛ مهدی رحمتی به عنوان یکی از بهترین بازیکنان استقلال در فصل قبل هست و حسین حسینی هم برگشته که در ملوان ثابت کرد می تواند در غیاب رحمتی، خیال آبی ها را راحت کند.
در سمت راست خط دفاع؛ وریا غفوری گزینه اول است و اگر او نباشد می توان از خسرو حیدری استفاده کرد.
در سمت چپ خط دفاع؛ یکی از بین امید نورافکن و میثم مجیدی بازی می کنند و البته یعقوب کریمی هم می تواند در این قسمت به کار گرفته شود. میلاد زکی زاده را هم نباید فراموش کرد.
زوج قلب خط دفاع؛ با هرایر مگویان (اگر تمدید کند که بعید است این اتفاق رقم نخورد نهایتا با 100، 150 میلیون بالاتر) در کنار پادوانی تشکیل می شود. مجید حسینی جوان و امین حاج محمدی هم هستند.
به عنوان دو هافبک دفاعی؛ امید ابراهیمی (که فعلا در امارات مشغول استراحت است و هنوز خودش را به قطر نرسانده و احتمالا هم نمی رساند) و فرشید باقری حضور دارند. فرشید اسماعیلی هم در هفته های پایانی فصل در این پست بازی کرد و نمره قبولی گرفت. روزبه چشمی هم در نیم فصل دوم می رسد.
در سمت راست خط سوم؛ انتخاب اول خسرو حیدری است و اگر او نباشد (مصدومیت های نه چندان کم تعداد و یا رفتن به خط دفاع در صورت نبودن غفوری) بهنام برزای و حتی جابر انصاری هستند.
به عنوان بازیکن پشت سر مهاجم؛ انتخاب اول بی تردید بختیار رحمانی است ولی بدون او هم جابر انصاری می تواند بسان لیگ پانزدهم گلیم استقلال را از آب بیرون بکشد. فرشید اسماعیلی هم اصلا این پست سازمانی بازی اش در تمامی روزهای فوتبالی اش قبل از پوشیدن پیراهن استقلال بوده است.
در سمت چپ خط هجوم؛ محسن کریمی و یعقوب کریمی حضور دارند و البته علیرضا رمضانی که دست منصوریان را خیلی «پر» کرده اند.
برای ایفای نقش تک مهاجم؛ سجاد شهباززاده را نمی توان انکار کرد ضمن اینکه علی قربانی هم خریداری شده است.
     
آی اسپورت
2016-06-13 17:52:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر