فهرست
جشن در انزلی، سوگواری در تهران: ملوان به لیگ برتر برگشت
جشن در انزلی، سوگواری در تهران: ملوان به لیگ برتر برگشت

جشن در انزلی، سوگواری در تهران: ملوان به لیگ برتر برگشت

آی اسپورت - مخالفت علنی رئیس فدراسیون، رئیس هیات فوتبال استان تهران و حتی اعضای سازمان لیگ، نتوانست جلوی انتقال امتیاز نفت تهران به ملوان و بازگشت غیر فوتبالی تیم شهر انزلی به لیگ برتر را بگیرد. امروز مزایده فروش نفت تهران برگزار شد و بر اساس اعلام سایت رسمی این باشگاه، ملوان برنده مزایده شده است: «کمیته واگذاری باشگاه نفت تهران به اطلاع می‌رساند براساس اطلاعیه قبلی موسسه فرهنگی ورزشی نفت تهران مزایده عمومی برگزار و باشگاه ملوان ضمن رعایت کلیه شرایط مزایده بالا ترین نرخ پیشنهادی را داشته است بنابراین این کمیته پس از بررسی‌های لازم باشگاه ملوان را به عنوان برنده مزایده اعلام می‌کند.»

بازگشت ملوان به لیگ برتر، در شرایطی رقم خورد که تاج وعده داده بود تحت هر شرایطی جلوی انتقال تیم‌های لیگ برتری به شهرهای دیگر را می‌گیرد و اجازه نمی‌دهد تیمی غیر فوتبالی به لیگ برتر برگردد. قرار بود در صورت جدی شدن بحث فروش نفت، یک تیم تهرانی جایگزین آن شود یا فجر سپاسی، تیم چهارم لیگ یک سهمیه لیگ برتر را بگیرد.

قنبرزاده مدیرعامل سابق نفت هم با ابراز ناراحتی از این تصمیم، گفته در کمیته تشکیل شده نبوده و نتوانسته جلوی این انتقال را بگیرد: «من در این زمینه تصمیم‌گیرنده نبودم که بخواهم نظر بدهم. کمیته چهار نفره در این زمینه تشکیل شده بود که عضو آن نبودم. وزارت نفت برای واگذاری امتیاز باشگاه به وزارت ورزش و جوانان نامه‌نگاری کرده بود که اکنون می‌بینیم این اتفاق افتاده است. از این مسئله ناراحتم چون اعتقاد دارم که این تیم باید در تهران می‌ماند. با این حال کمیته واگذاری به این نتیجه رسیده که باشگاه ملوان بیشترین پول را در مزایده پیشنهاد داده است. در گذشته انتقال تیم‌ها نتیجه خوبی نداشته و باعث نابودی تیم‌ها شده است. باز هم تاکید می‌کنم من تصمیم‌گیرنده نبودم و بیش از این نمی‌توانم نظر بدهم.»کد خبر: 9406
  ۴  
آی اسپورت
2016-06-13 17:58:25
نظر دهید

۴ نظر
-
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۱۲
انشاأالله دوباره سقوط میکنه
وحید تراکتوری
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۰۰
درآن سال ها دولت و مجلس و فدراسیون و... داشتند تیم های تهرانی را بذل و بخشش می کردند؛ پاس، پیکان، سایپا... سپاهان نوین
اما تراکتور امتیاز نخرید و خودش مردانه بالا آمد ...
ماشین سازی 20سال در دسته اول و دوم دست و پا زد اما امتیاز نخرید.
مرداااااااااانه برگشت.
8 سال آذربایجان نماینده ای در لیگ برتر نداشت اما امتیاز نخرید.
...و با سه نماینده مرداااااااااانه برگشته.
یادت باشه ما هشت سال جنگیدیم تا شدیم تراکتور
هشت سال جنگیدیم تا وقتی اسممان را میشنوی اینطور بلرزی
-
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۲۱
وزارت نفت منتظر باشه ملوان حتما پول میده
-
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۴۱
مفتخوری تو انزلی فحاشی توانزلی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر