فهرست
اسپانیا یک – چک صفر/ پیروزی خفیف لاروخا
اسپانیا یک – چک صفر/ پیروزی خفیف لاروخا

اسپانیا یک – چک صفر/ پیروزی خفیف لاروخا

آی اسپورت- اسپانیا در اولین دیدار خود در یورو 2016 مقابل جمهوری چک با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید. تیم های اسپانیا و چک برگزار کننده دومین دیدار گروه D در هفته اول رقابت های یورو 2016 بودند. این دیدار از ساعت 17:30 به وقت تهران در ورزشگاه دی تولوز برگزار شد و در نهایت اسپانیا با یک گل دیرهنگام به برتری رسید تا جام پانزدهم را با کسب سه امتیاز آغاز کند. شاگردان ویسنته دلبوسکه در این دیدار توپ و میدان را در اختیار داشتند و چندین و چند بار تا آستانه فتح دروازه جمهوری چک پیش رفتند اما درخشش خیره کننده پیتر چک، گلر کهنه کار این تیم و همچنین بی دقتی و گاه بدشانسی بازیکنان اسپانیا باعث شد تا گلی به ثمر نرسد. تقریبا همه از گلزنی لاروخا ناامید شده بودند تا اینکه در دقیقه 87 روی ارسال یوردی آلبا از سمت چپ، ژرارد پیکه مدافع پیش تاخته اسپانیا با یک ضربه سر هوشمندانه مقاومت چک را شکست. شاگردان پاول وربا هم می توانستند با تحمل چند دقیقه بیشتر حملات اسپانیا به یک امتیاز ارزشمند دست پیدا کند که نشد. با این نتیجه تیم ملی اسپانیا سه امتیازی شد و مشترکا به همراه کرواسی در صدر جدول گروه D قرار گرفت و جمهوری چک هم به همراه ترکیه با صفر امتیاز در قعر جدول جای گرفت. بازی های هفته دوم این گروه روز جمعه برگزار می شود و اسپانیا در برابر ترکیه قرار می گیرد و جمهوری چک با  کرواسی مصاف می دهد.
نتیجه بازی:
اسپانیا 1 – 0 چک
نتیجه نیمه اول:
اسپانیا 0 – 0 چک
گل های بازی:
اسپانیا
پیکه 87
بهترین بازیکن میدان:
آندرس اینیستا (اسپانیا)
داور بازی
زایمون مارسینیاک (لهستان)
ترکیب دو تیم
اسپانیا: دخئا، راموس، پیکه، آلبا، خوانفران، اینیستا، بوسکتس، فابرگاس (الکانتارا 70)، نولیتو (پدرو 82)، موراتا (آدوریز 62) و سیلوا.
چک: چک، کادرابک، گبره سلاسی (شورال 86)، هوبنیک، سیووک، نسید (لافاتا 75) ، لیمبرسکی، روسیچکی (پاولکا 88)، پلاسیل، کرچل، داریدا.
آمار WhoScored.com

اسپانیا


آمار


چک
18


تعداد شوت ها


6
5


شوت های داخل چارچوب


3
89%


پاس های سالم


63%
54%


موفقیت در نبردهای هوایی


46%
6


دریبل ها


2
4


تکل ها


13
72%


مالکیت توپ


28%

 
بهترین بازیکنان

اینیستا(اسپانیا)


8.3
پیکه(اسپانیا)


7.9
سیلوا(اسپانیا)


7.6
راموس(اسپانیا)


7.6
چک(جمهوری چک)


7.3

کد خبر 9404 
 
     
آی اسپورت
2016-06-13 18:34:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر