فهرست
فتح الله زاده: خداحافظ، دیگر نمی مانم!/ دوست داشتم با قهرمانی بروم
فتح الله زاده: خداحافظ، دیگر نمی مانم!/ دوست داشتم با قهرمانی بروم

فتح الله زاده: خداحافظ، دیگر نمی مانم!/ دوست داشتم با قهرمانی بروم

آی اسپورت- علی فتح‌الله‌زاده پس از شکست 3 بر یک استقلال مقابل تراکتورسازی و عدم کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بچه‌ها بازی خوبی انجام ندادند، متأسفانه امروز روز ما نبود. باید بگویم کادر فنی زحمات زیادی کشید و خیلی کار سختی داشتیم.

وی در پاسخ به این سؤال که ‌آیا در استقلال می‌مانید یا خیر، گفت: نمی‌مانم. بحث استعفا نیست چون هنوز استعفا نکرده‌ام. با بچه‌ها صحبت می‌کنم و می‌گویم که دیگر در استقلال نمی‌مانم چون کسی در این فصل به من کمک نکرد.

مدیرعامل باشگاه استقلال عنوان کرد: از قبل هم گفته بودم که لیگ تمام شود خداحافظی می‌کنم، شرمنده هواداران شدم، دوست داشتم به آنها قهرمانی بدهم و با خیال راحت بروم اما متأسفانه اینطور نشد.

فتح‌الله‌زاده در خصوص اینکه با وجود باخت هواداران این تیم او را تشویق کردند، گفت: من شرمنده آنها شدم، آنها حق داشتند به من هم توهین کنند.

وی افزود: وزارت ورزش باید یک راه را انتخاب کند یا تیم را به ما بدهد و کنار برود یا تکلیف‌مان را مشخص کند. ما در این فصل در اواخر مسابقات برای رفت و آمد هم دچار مشکل بودیم. بیشترین ضرری که ما در این فصل دیدیم، از آسیب‌دیدگی بازیکنان‌مان بود، 7 بازیکنان‌مان در تیم ملی بودند. ما خسروحیدری و اندرانیک تیموریان را چندین بازی در اختیار نداشتیم اما زمانی که همه آنها را داشتیم مانند دو دیدار آخرمان برابر الجزیره و فولاد خوزستان به پیروزی رسیدیم.

 

مدیرعامل باشگاه استقلال عنوان کرد: قلعه‌نویی زحمت زیادی برای تیم کشید همه بازیکنان هم تلاش کردند اما متأسفانه نتیجه نگرفتیم. بیشترین ناراحتی من این است که باختیم اما تماشاگران ما را تشویق کردند که این کار بیشتر مرا عذاب داد، کاش به من هم توهین می‌کردند.

 

فتح‌الله زاده در خصوص ماندن یا جدایی از استقلال گفت: انشاءالله رفتنی هستم، باشگاه را نمی توان اینطور اداره کرد، منتظرم لیگ قهرمانان آسیا تمام شود آن وقت در خصوص استعفا صحبت قطعی می‌کنم. فردا هم با کفاشیان جلسه خواهم داشت.

 

وی در پاسخ به این سؤال که آیا قبول دارید در نیم فصل دوم بازیکنان خوبی جذب نکرده‌اید، گفت: من به عنوان مدیرعامل باید بازیکنانی را جذب کنم که کادر فنی می‌خواهد.

     
آی اسپورت
2014-04-11 21:51:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر