فهرست
آشنایی با اعضای گمنام هیئت مدیره استقلال/ «بانک»ی ها
آشنایی با اعضای گمنام هیئت مدیره استقلال/ «بانک»ی ها

آشنایی با اعضای گمنام هیئت مدیره استقلال/ «بانک»ی ها

آی اسپورت- وزیر ورزش بالاخره نتوانست تا پایان فصل نقل و انتقالات خودش را نگه دارد و دست به تغییر اعضای هیئت مدیره سرخابی ها زد. اعضای هیئت مدیره پرسپولیس که همان قبلی ها هستند ولی درباره استقلال دیگر خبری از مقداد نجف نژاد، عباس کردنوری، شاهرخ سبک دست و بهرام افشارزاده نیست. مسعود معینی و شهاب جهانیان مانده اند و منصور پورحیدری هم به سبک زوج و فرد، برخلاف دوره قبلی که نبود در این دوره مثل دو دوره قبل هست. در فهرست 5 عضو جدید هیئت مدیره استقلال، دو مرد گمنام حضور دارند که با توجه به پست های شان قرار است نقش سبک دست را ایفا کنند.
نفر اول، سید کامل تقوی نژاد است؛ معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رییس کل سازمان امور مالیاتی. او قبلا معاون وزیر تعاون، عضو هیئت مدیره بانک سپه، مدیرعامل بانک سپه و رییس سازمان برنامه و بودجه گیلان بود و کاندیدای این دوره مجلس هم از تهران که 170 هزار رای آورد ولی واردش نشد. سایت «انتخاب» از او به عنوان یکی از متهمین اختلاس 3هزار میلیارد تومانی نام برده بود که با شکایت تقوی نژاد، توقیف شد. او مدتها عضو حزب اعتماد ملی بود. تقوی نژاد لیسانس برنامه ‌ریزی اجتماعی و فوق لیسانس مدیریت سیستم‌ ها دارد.
نفر بعدی، محمدرضا حسین زاده است، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل جدید بانک ملی. او سالهاست مشاغل مختلفی را در بانک ملی از عضو هیئت مدیره تا معاون مدیرعامل در کلیه حوزه ها برعهده دارد. حسین زاده متولد اردبیل فوق لیسانس مدیریت دارد و خیلی ها، او را پدر وبلاگ نویسی بانکی ایران می دانند.
 
 
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-13 19:06:16
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۲۰
به به گودی تیمو داد به اختلاس چی و وبلاگ نویس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر