فهرست
حسین عبدی: قرار بود پرسپولیس را از برزخ خارج کنیم
حسین عبدی: قرار بود پرسپولیس را از برزخ خارج کنیم

حسین عبدی: قرار بود پرسپولیس را از برزخ خارج کنیم

آی اسپورت- تنها تغییر هیات‌مدیره پرسپولیس حذف نام حسین عبدی بود. اتفاقی که قابل پیش‌بینی بود. عبدی در واکنش به این اتفاق گفت:« خبر کنار رفتنم از هیات مدیره پرسپولیس را از شما می شنوم و تا این لحظه نمی دانستم که چه کسانی عضو هیات مدیره شده اند. به هرحال ما با یک حکم آمدیم و با یک حکم هم می رویم. دلیلی هم ندارد که دنبال مسایل دیگری باشم. نمی دانم دلیل چه بوده و نمی خواهم هم وارد این مسایل شوم. قرار بود پرسپولیس را سال گذشته از برزخ خارج کنیم حالا اگر از برزخ خارج شد و ما موفق بوده ایم یک بحث است و اگر موفق نشده ایم بحث دیگری. ما قرار بود چوبی که در دستمان است را به  خط پایان برسانیم و از آنجا به دست کسی دیگری بدهیم. حالا هم اگر موفق بوده ایم خدا را شکر می کنیم. »
عبدی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا به خاطر انتقادات چند ماه قبلش از عملکرد فنی تیم از هیات مدیره  کنار  گذاشته شده است، گفت: «بنده دنبال دلایل این موضوع نمی گردم. به هرحال ما همان گونه که آمدیم کنار می رویم. »
 کدخبر:9403
 
  ۶  
آی اسپورت
2016-06-13 19:30:20
نظر دهید

۶ نظر
-
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۴۳
خیلی خوب شد رفت
-
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۵۶
ما را به خیر تو امید نیست لطفا شر مرسان آقای عبدی مصاحبه های حاشیه ساز شما در فصل گذشته هنوز از یادمان نرفته لطف کرده و شرتان را کم کنید آقای حسود
-
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۰۵
زیاد افاضه میکرد در زمان حضورش
-
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۴۴
خیلی خوب شد
عبدی آب زیرکاه بود مثل استیلی از پشت ضربه میزد همون بهتر که رفت. از این به بعد باید منتظر اتقادات بی پایه و اساس این هم باشیم مثل درخشان!
-
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۱۲
سرتو با تیم ب گرم کردی از لابی جا موندی
مسعود
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۵۴
نام درخشان و عبدی به عنوان دماغ سوخته ترین موجودات در کتاب گینس ثبت شد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر