فهرست
تاج: انتقال نفت تهران کار درستی نیست
تاج: انتقال نفت تهران کار درستی نیست

تاج: انتقال نفت تهران کار درستی نیست

آی اسپورت- مهدی تاج هم از مخالفان انتقال امتیاز نفت تهران به ملوان انزلی بوده است. رئیس فدراسیون در این مورد گفت:«ملوان انزلی یکی از تیم‌های ریشه‌دار و قدیمی فوتبال ایران است، تیمی که در منطقه فوتبال‌خیز انزلی و گیلان حضور دارد و همواره مایه فخر و مباهات همه اهالی فوتبال بوده است. با این حال نظر من این است که حرف کارشناسان درست است و فروش امتیاز تیم نفت به ملوان، انتقال خوبی نیست. این حرف معنایش این نیست که مشکلی با مردم خونگرم و فوتبال‌فهم انزلی داریم، بلکه اعتقادمان این است که انزلی سرشار از استعدادهای ناب فوتبالی است و می‌تواند خودش قدرتمندانه در سطح اول فوتبال ایران حضور داشته باشد.»
وی ادامه داد: «هیأت فوتبال استان تهران هم مخالف انتقال امتیاز تیم نفت تهران بود، زیرا یکی از سهمیه‌های پایتخت در لیگ برتر کم می‌شود. من با احمد دنیامالی رئیس هیأت مدیره باشگاه ملوان دوست و رفیق دیرینه هستم، اما بازهم می‌گویم این انتقال خوب نیست، زیرا هنوز مردم از انتقال‌ تیم‌ها خاطره خوبی ندارند و از این جابه‌جایی‌ها ناراضی هستند و در گذشته شاهد تجربه تلخی در زمینه انتقال و خریدوفروش امتیاز بوده است.»
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-13 19:54:54
نظر دهید

۲ نظر
وحید تراکتوری
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۰۶
در این سال ها دولت و مجلس و فدراسیون و... داشتند تیم های تهرانی را بذل و بخشش می کردند؛ پاس، پیکان، سایپا... سپاهان نوین
اما تراکتور امتیاز نخرید و خودش مردانه بالا آمد ...
ماشین سازی 20سال در دسته اول و دوم دست و پا زد اما امتیاز نخرید.
مرداااااااااانه برگشت.
8 سال آذربایجان نماینده ای در لیگ برتر نداشت اما امتیاز نخرید.
...و با سه نماینده مرداااااااااانه برگشته.
یادت باشه ما هشت سال جنگیدیم تا شدیم تراکتور
هشت سال جنگیدیم تا وقتی اسممان را میشنوی اینطور بلرزی
عباس
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۱۶
نمیدونم اگه یه تیم اصفهانی هم بود اقای تاج میذاشت به این راحتی به یغما بره؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر