فهرست
مسی: اگر ریشم را بزنم من را می‌کشند!
مسی: اگر ریشم را بزنم من را می‌کشند!

مسی: اگر ریشم را بزنم من را می‌کشند!

آی اسپورت- این روزها یکی از اتفاقات عجیب وغریب کوپاآمریکا قیافه ظاهری مسی است. بازیکن بارسلونا با ظاهری جدید و با ریش در بازی‌های این تیم حاضر شده است.
مسی در این دوره می‌خواهد هر طور شده یک جام قهرمانی با آرژانتین کسب کند تا هم طلسم را بشکند و هم از زیر فشار شدید انتقادات هواداران تیم ملی کشورش و رسانه‌های آرژانتینی خلاصی پیدا کند. ریش گذاشتن او هم بی‌ارتباط به شکستن این طلسم نیست. او در پاسخ به سوال یک خبرنگار آمریکایی که از او پرسیده نمی‌خواهد ریشش را بزند گفته:«اگر من این کار را بکنم من را خواهند کشت. این یک آئین به اسم کابالاست در کشور من که هر کس می‌خواهد طلسمی را بشکند باید آن را انجام دهد. اگر من ریشم را بزنم و آرژانتین قهرمان نشود من را خواهند کشت.»
اگرچه مسی خودش هم اعتقاد دارد که این یک خرافات است که در کشورش وجود دارد اما فعلا که به نظر می‌رسد این خرافات تا این جای کار درست عمل کرده است!2 بازی و 2 برد در مرحله ی اول نشانه ی خوبیست . آنهم بردن شیلی در بازی اول.
باید دید آیا آرژانتینن که دیگر از تکیه بر توانایی‌های مسی و نگرفتن جام خسته شده است این بار با این خرافات به قهرمانی می‌رسد و یا این راه‌حل هم فایده‌ای ندارد!
کدخبر:9403
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-13 22:10:26
نظر دهید

۲ نظر
استاد
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۲۴
کابالا یکی از فزقه های اصلی شیطان پرستی هست تو آرزانتین طبیعی هست که با وجود این همه یهودی هنوز این فرقه پا برجا باشه ولی امیدورام مسی حقیقت را گفته باشه و عضو این فرقه ها نشده باشه که بد جور تو ذوقم می خوره
علی
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۲۵
اوه اوه کابالا یه فرقه صهینویستی ضد شیعی که جریان اصلیش از اسراییل هدایت میشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر